Smaller Default Larger

Dabar laukiuosi ir turiu 5,5 m. sūnų, tai temos apie vaikus, jų auginimą, priežiūrą, ugdymą ir pan. yra itin aktualios. Jūsų leidžiamą žurnalą MAMA IR TĖTIS norėčiau gauti todėl, kad labai mėgstu skaityti ir domėtis viskuo, kas įdomu ir aktualu tam laikotarpiui. Beje, Jūsų žurnalas patiko ir mano sūnyčiui – jis labai gražiai nuspalvino piešinukus, o pamokas apie Rubiko surinkimą padėsiu vėlesniam laikotarpiui.

 

Šiame žurnale yra įdomių ir aktualių tėvams temų bei smagių konkursų. Įdomūs straipsniai, aktuali reklama, lengva ir paprasta skaityti.

 

Auginu dvi mergytes, kurioms augant iškyla vis naujų klausimų, atsakymų ieškau žurnaluose. Ir jūsų žurnale daug jų radau.


Žurnalas MAMA IR TĖTIS pasirodė aktualus, analizuojantis tėvų ir augančių vaikų problemas.

 

Pavarčiau žurnalą ir susidomėjau. Radau nemažai naudingų straipsnių, kurie praverstų tiek studijuojant, tiek atliekant praktiką, tiek ir namuose auginant sūnų. Taip pat žurnale yra ir veiklos mažiesiems, spalvinimo puslapių. Tai yra tikrai visai šeimai skirtas žurnalas, su naudingais patarimais tėvams bei nuotaikingomis užduotėlėmis vaikams. 

Trečiasis vaikas man – kaip pirmas. Daug naujovių, norisi atsinaujinti, o neretai randu straipsnių ir apie vyresnėlius vaikus, tad viskas viename pas jus. Man tinka ir patinka.

 

Žurnalas MAMA IR TĖTIS, mano manymu, tenkina įvairaus amžiaus vaikus (ne tik kūdikius) auginančius tėvus, tokių žurnalų, deja, daugiau nesiūloma skaitytojams.

 

Žurnalo temos pasirodė aktualios ir objektyvios, ko pasigendu kituose leidiniuose tėvams.

 

Žurnale randu daug profesionalių patarimų psichologiniais, pedagoginiais, sveikatos, laisvalaikio klausimais. Pačiai ne visada tinkamai pavyksta juos išspręsti.

 

Priešingai nei kituose žurnaluose, jūsų leidinyje man pasirodė įdomūs ir aktualūs beveik visi straipsniai. Nėra per daug reklamos, o straipsniai yra praktiški, naudinga informacija, o ne kokios nors nereikalingos žymių žmonių istorijos.

 

Taip gera pačiupinėti puslapį, užuosti šviežio žurnalo kvapą :)

 

Šis žurnalas nagrinėja labai aktualias temas, susijusias su vaikų auginimu, straipsniai nėra "užsakyti" ar kitaip orientuoti į konkretaus produkto vartojimą ar kt., taip pat auginant jaunesnįjį sūnų, svarbu gauti informacijos apie įvairias naujoves, vysktančius užsiėmimus, taip pat ir prisiminti kūdikio vystymosi etapų ypatybes.

 

Labiausiai patiko tai, kad žurnalas įdomus ne tik tėčiams ar mamos – yra užduotėlių ir mažiesiems :)

 

Žurnalas patinka ne tik mamai :) Patiko straipsniai, sakykim, apie auto kėdutes, išskirstyta, aiškiai parašyta tai, ką reikia ir nori žinoti, be nereikalingos informacijos.

 

Smagu po ilgo laiko vėl į rankas paimti „tikra" žurnalą. Žurnalas pasirode įdomus, aprėpiantis įvairias temas, nepamirštami ir mažieji.

 

Žurnale tikiuosi rasti temų, apie kurias nerašė kiti žurnalai. Visada įdomu sužinoti naujų ir įvairių patiekalų receptų vaikams ir ne tik. Taip pat tikiuosi rasti patarimų įvairiomis temomis.

Patiko specialistų bei žurnalistų parengti straipsniai aktualiomis temomis: sveikatos, laisvalaikio, vaiko ugdymo, kūrybiškumo ir pan. Bandysim dalyvauti Jūsų skelbiamuose konkursuose :)

 

Patiko straipsniai, kuriuose kalbinti specialistai, gana artimos temos auginančiai vaiką lopšelinuką. Net reklamos žurnale patiko, dovanų, žaislų idejos. 

 

Visi straipsniai buvo įdomūs ir perskaičiau nuo pradžios iki galo. Patiko sveikatos, psichologijos temos, skiltis Įdomu žinoti.

 

Mano mažajai labai patiko jūsų žurnalo viduryje rastas lapas, kuriame buvo galima spalvoti. Tą patį vakarą nuspalvino :) Įdomus straipsniai, receptų puslapis. Tikrai atitinka jūsų žurnalo pavadinimą: MAMA IR TĖTIS – žurnalas visai šeimai. Ir vaikučiui skiltis, ir mamytei, ir tėveliui paskaityti.

 

Puikūs straipsniai ne tik apie vaikus, ju ugdyma, bet ir apie šeimą, moters pasaulį.

 

Patiko tai, kad žurnalas skiriamas visai šeimai.

 

Jūsų žurnalas man patiko dėl to, kad jame nėra nereikalingų puslapių su reklamomis ar pan. Jis neperpildytas. Visa naudinga ir svarbi informacija vienoje vietoje, pateikta aiškiai. Straipsniai rimti, informatyvūs. Tai nėra pilstymas iš tuščio į kiaurą, ką mėgsta daryti kiti žurnalai, stengdamiesi kuo daugiau puslapių prirašyti.

 

Žurnalas įvairialypis: ir paskaityti, ir paspalvinti vaikams, ir konkurse sudalyvauti, ir smegenis pamankštinti. Negaliu pasakyti nieko neigiamo :)

 

Labiausia patinka, kad Jūsų straipsniai RIMTI; taip pat žavi ir padeda orientuotis pirkinių jūroje kokybiškų prekių/paslaugų reklama.

 

Patiko, kad nemažai aktualių temų, reklama, esanti žurnale yra naudinga, nėra brukama per jėgą.

 

Jūsų žurnalas – tai dar vienas informacijos šaltinis. Patiko tai, kad straipsniai neilgi, jų pakankamai daug, vienu ar kitu atveju – jie naudingi. Taip pat reklama ir nuolaidų kuponai, kuriais, manau, pasinaudosim.

Patiko viskas, nes daug ko nerasi kituose žurnaluose (įdomūs straipsniai: pvz.: Mano vaikas – autsaideris).

 

Žurnalas puikus, informatyvus. Patiko sistemingai išdėstytas turinys. Profesionaliai parengti straipsniai, radau nemažai reikiamos informacijos rytinio chaoso tema. 

 

Sūnus prašė pasakyti, kad jam patiko kubiko Rubiko dėliojimo instrukcija. Mat, kai jis gulėjo ligoninėje, kad protas lavėtų, nupirkau kubiką. Jūsų dėka jis nesunkiai, naudodamasis instrukcija, sudėliojo vieną kraštinę. Dar ačiū už sudoku ir kryžiažodžius.

Visos Jūsu temelės naudingos ir įdomios, kaip ir reklamos – kartais sužinome, ko dar nežinojome.

Patiko straipsniai – rimti ir išsamūs, yra rubrika vaikams, yra nuolaidų kuponų, skelbiami konkursai.

 

Patiko idėmesys vaikams – paveikslėliai spalvinimui viduryje, neįkyri ir koncentruotai pateikiama reklama, o ypatingai – aktuali ir praktiška straipsnių tematika. Nepatikusių dalykų kol kas neaptikau :)

 

Kituose žurnaluose apie vaikus gvildenamos temos jau nusibodo, o Jūsu žurnale patiko tai, kad visa jo tematika visiškai kitokia, „šviežia“.

 

Jūsų žurnalas patiko savo universalumu – jame tiesog daug įdomių ir įvairių temų, be to, jis tinkamas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams :)

 

Labai patiko tema apie žaislus, kurie ugdo vaikų mąstymą, taip pat apie plokščiapėdystę, ir daugiau įdomiu temų. Taip pat labai patiko, kad žurnalą gali skaityti ne tik tėtis ir mama, bet ir vaikas turi ką veikti, t.y. spalvoti. O neigiamų dalykų kol kas tikrai nepastebėjau.

 

Jūsų žurnalas paliko labai gerą įspūdį. Dėl temų įvairovės, straipsnių kokybės, kadangi pašnekovai – specialistai, gerai išmanantys savo sritį, taip pat ir dėl turinio bendrąja prasme – naudingos informacijos kur kas daugiau, nei tuščios reklamos. Ačiū Jums!

 

Patiko 100%, nes jo turinys visiškai nepanašus į jokio kito panašios paskirties žurnaliuko.

 

Mama rado daug svarbių temų (apie auto kėdutes, ligų aprašymai, kūdikių mityba ir skanūs patiekalai, drabužėlių pasirinkimas), tėtis apsidžiaugė kubiko Rubiko dėlione, na, o mažyliui, kai paaugs, bus ką spalvinti (mama surinks spalvinimui skirtus lapus ir padės kol mažylis galės spalvinti :)

Patiko daugumos staripsnių temos – ne visai įprastos mamoms skirtiems žurnalams, patiko, kad žurnalas orientuotas ne tik į mamas, bet ir į tėvelius, patiko tai, kad yra lapų su paveiksliukais, kuriuos vaikai gali nuspalvinti. Nepatiko tai, kad žurnalas plonas ir vos spėjus įsijausti, jau verčiamas paskutinis puslapis :)

 

Labai gražus viršelis. Žurnalas ne tik mamai bet ir vaikams (radome ką paspalvinti :) Radau įdomių straipsnių. Žurnalas vertas mano dėmesio ir laiko jam skaityti.

 

Kadangi paėmiau kelis, išdalinau draugėm ir kaimynėm. Negalvokite, jog jums pataikauju. Jau 4 m. prenumeruoju visus LT esančius vaikų žurnalus, bet pirmą kartą paėmę žurnalą į rankas, radome labai daug mums naudingų ir reikalingų straipsnių. To dar nebuvo. Vyras skaitė su malonumu, kas retai būna. Man irgi patiko. Kam išdalinau, perskaitę irgi gyrė. Tad norėčiau palinkėti ir toliau būti tokiems ir eiti į priekį. Kaip sakoma, tobulėjimui ribų nėra. Žinoma, daug reklamos, bet iš to jūs gyvenate ir tai yra suprantama. Malonu gauti nuolaidų kuponų. Jau pasinaudojome. Mes su jumis ir už jus :)))

Patiko viskas: ir reklamos šiek tiek, ir konsultaciniai straipsniai. Šaunuoliai!

 

Šiandien darželyje gavau nuostabų žurnalą visai mūsų šeimai. Nustebau. Ne tik labai naudinga informacija, bet ir savo mažyliui spalvinimo užduotėlių radau... Fantastika. Auginu 3 vaikučius, todėl visos naujovės, aktualijos apie vaikų auklėjimą, ugdymą – man labai svarbios. Iki šiol skaičiau kitus žurnalus, bet ten daugiau reklamos, straipsneliai neišsamus, labai abstrakti informacija..  Ir viskas labai kartojasi. Be to, labai mažai informacijos apie vyresnių vaikų auklėjimą ir ugdymą... Jau nuo 7 dukros gyvenimo metų pasigendu informacijos... Viskas orientuota tik į kūdikius ir vaikučius iki darželio...  Taip pat labai nustebino, kad šis žurnalas iš tiesų skirtas visai šeimai: čia veiklos atras ir vyriausioji dukra, nes megsta spręsti sudoku ir mažylis – galės spalvinti... Ačiū Jums už tokį šaunų žurnalą.

 

Labai patiko su auklėjimu susiję straipsniai, spalvojimo lapas vaikams, nuolaidų kuponai, daug naudingos informacijos tiek vyrams, tiek moterims, labai gerą įvaizdį duoda saikingas reklamos kiekis.

 

Labai patiko žurnalo koncepcija, nepamirštas Tėtis, daug įvairios informacijos, konkursai (neįprasti). Visko daug ir viename.

 

Patiko subtili reklama, informacijos pateikimo metodas, dovana vaikams – spalvinimo lapai, konkursai – super. Žurnalas dar kartą priminė, kad vaikai yra svarbiausias mūsų gyvenimo tikslas. Labai patiko, kad žurnalo reklama priminė, kad laikas būtų kai ką pagaminti iš moliūgo. O kadangi šiemet užderėjo pas mus neblogų – artimiausiu metu būtinai pagaminsiu vieną iš žurnale pateiktų patiekalų. Ačiū!

 

Labai patiko: 1) dukrytei – intarpas spalvinimui, 2) vyrui – patarimai, kaip išmokyti vaiką skaityti knygas, straipsnis apie ugdančius žaislus ir patarimai mylėtis nėštumo metu :), 3) man patiko straipsniai apie paauglystę, vaiką-autsaiderį, atsakomybės ugdymą. Labai mėgstu, kai duodami konkretūs patarimai (pvz., ką daryti, kad lavintume vaiko kūrybiškumą) arba aprašomi pratimai (pvz., plokščiapėdystės prevencijai). Apskritai būtų puiku, jei žurnalas orientuotųsi ne į leliukų, o į kiek vyresnių vaikų auginimą – kituose žurnaluose apie vaikus man to trūksta.

 

Nustebau, kad praktiškai viskas, ką radau Jūsų žurnale, buvo įdomu, aktualu man, mano šeimai, todėl labai norėčiau ir toliau skaityti MAMĄ ir TĖTĮ.

 

Puikus leidinys, daug naudingos informacijos, aktualu.

 

Patiko Jūsų žurnalo nepopsiškumas. Turbūt pirmą kartą perskaičiau visą tėvams skirtą žurnalą vienu atsikvėpimu. Temos įdomios, reklamos neprikaišiota, praktinių patarimų  yra.

 

Patiko viskas, ypač tai, kad kabinate įvairių amžiaus vaikų aktualijas. Nors maniškiai – darželinukai, bet paauglystė atšoliuos nepastebėtai. Vaikai susipešė dėl spalvinimo lapų :)

 

Labai nustebino, kad vyras irgi pradėjo skaityti žurnalą. Labiausiai patiko tai, kad straipsniai parašyti paprasta ir prieinama kalba. Labiausiai ptiko straipsnis „Sunki paauglystė – mitas ar realybė", jis mums pačiu laiku, nors mūsų dukrai tik 9 metai, bet šiais laikais vaikai bręsta anksčiau :)

 

Ilgai varčiau ir galvojau, ką pakritikuoti ir nieko neradau. Reklamos ne per daug, vaikų nepamiršot, mano vidurinioji dukrytė apsidžiauge ir laukė nesulaukė,  kada perduosiu žurnalą jai paspalvinti. Ir konkursai darželiams yra labai gerai. Labai daug gerų minčių tėveliams radau. Ačiū, labai patiko Jūsų žurnalas. Tik noriu paprašyti: ateityje būkite tokie patys.

 

Kadangi viename žurnale yra gausybė įvairių temų, patarimų, konkursų, turime progą tobulinti ir praplėsti savo žinias, pabandyti sudalyvauti renginiuose ir kt.. Žurnalas patraukė dėmesį šiltumu, savo temomis ir, žinoma, man, kaip pedagogei, patiko tos temos, kurias galėčiau rekomenduoti paskaityti ir vaikų tėvams.

Patiko gausybė temų, kurios man pataria, patobulina. Leidžia tam tikrus testukus pritaikyti pedagogo veikloje, pasižiūrėti, kaip vaikas save pritaiko vienoje ar kitoje veikloje. Iš tiesų gautame numeryje yra temų, kurias galėsiu pritaikyti ir savo darbe. Infomatyvus, praktiškas ir įdomus žurnalas.

 

Kiti skaityti mamų žurnalai rašo tą patį per tą patį. Patiko, kad Jūsų žurnale kitu kampu rašoma apie vaikų auklėjimo problemas, kad žurnalas ne vien apie vaikus. Be to, mažieji turi keletą puslapių, kur galima spalvinti.

 

Informatyvūs straipsniai, kupini teigiamos energijos, priverčiantys jau seniai galvoje besisukančias mintis nukreipti tinkame linkme. Taip pat ir spalvinimo lapai vaikučiui, nes ne tik tėveliai gali pasiskaityti, bet ir vaikas turi užsiėmimo,  kol tėveliai skaito. Patiko ir pati leidinio įdėja bei platinimo būdas. Atvykus į darželį, buvau maloniai nustebinta tokia dovana. Straipsniuose tiksliai buvo paminėta, kad gyvenant Vilniuje ne visuomet turi laisvo laiko sau ir vaikams, o juolab pagalvoti, kad nuolatos turėtume domėtis savo vaikais ir stengtis pamatyti pasaulį mažylių akimis. Nuoširdžiai linkiu Jūsų leidiniui sėkmės!

 

Sudomino žurnaliuko temos. Dauguma jų labai aktualios mūsų šeimynai. Jos tiko visiems šeimos nariams.

 

Žurnalas pasirodė kitoks, nei kiti vaikiški žurnalai – išsamūs, argumentuoti straipsniai, įvairios temos, nagrinėjami klausimai, aktualūs įvairaus amžiaus vaikams ir jų tėvams. Mano mažąją sužavėjo intarpėlis su spalvinimo paveikslėliais :)

Žurnalą gavome iš auklėtojos darželyje. Jame yra naudingos informacijos, kurios patys nesugalvotume ieškoti internete. Visi straipsniai buvo labai įdomūs ir naudingi.

 

Jis visai kitoks, nei visi mano skaityti iki šiol. Čia radau visai kitokios informacijos, labai įdomu skaityti buvo. Jūsų žurnalą skaitė ir mano vyras!!!!! Šiaip jis tokių "mamiškų" žurnalų neskaito.
Patiko straipsnis apie bendravimą su savo vaikais. Labai aiškiai ir paprastai parašyta, be jokių pagražinimų, išraitymų ar pasaldinimų. Ačiū, kad atskleidėt Rubiko kubiko paslaptį :) Patiko labai aiškus ir konkretus skiepų aprašymas, išaiškinimas. Jūsų reklamose suradau man dar nežinomų vaikiškų prekių parduotuvių.

Ir apskritai susižavėjau žurnalu :)

Lauksiu jo kiekvieną mėnesį. Ačiū jums :)

 

Pirmoji pažintis su šiuo žurnalu paliko malonų įspūdį. Norėtume ir toliau draugauti. Čia pateikiama mums labai aktuali informacija, tokia, kaip pradėti draugauti su puoduku, apie laikysenos galimas problemas, informacija apie pirmuosius dantukus, patarimai įvairia tematika. Būtinai sudalyvausime Jūsų siūlomuose konkursuose. Dukrai labai patiko spalvinimo užduotėlės.

 

Patiko praktiškai viskas. Labai norėtųsi daugiau straipsnių su psichologo patarimais, informacijos apie vaiko psichologija įvairiame amžiuje, vaikų bendravimo tarpusavyje ypatybes, kaip spręsti problemą, kai vyresnysis vaikas skriaudžia mažąjį ir pan. Receptų skiltyje norėtųsi matyti receptus, tinkančius vaikams, įdomius, išradingus. Kad maistas patiktų išrankiems vaikams, būtų iš serijos "Sveika mityba" ir pan.

 

Patinka, kad daug dėmesio skiriama ne tik gerai fizinei, bet ir emocinei bei dvasinei vaiko sveikatai.

 

Jis nuostabus. Daug metų pirkau visus vaikiškus žurnalus, bet paskutiniu metu nebeperku nei vieno, nes mažiausias vaikas jau darželinukas, o tuose žurnaluose vis dėlto daugiausiai informacijos apie visai mažiukus. Jūsų žurnale radau tikrai daug naudingų straipsnių, tinkančių būtent didesniems vaikams, labai sužavėjo, kad yra spalvinimo puslapiai, receptai, net kryžiažodžiai! Super! Labai gerai pagamintas žurnalas, tikrai pritraukia dėmesį.

 

Yra idomių ir informatyvių straipsnių. Turiu du vaikus, kurių amžiaus skirtumas yra nemažas, o Jūsų žurnalas teikia informacijos, kuri yra aktuali ir vienam, ir kitam vaikui, ir man pačiai, ir vyrui. AČIŪ!

Platus temų spektras – nuo kubo sudėjimo iki psichologijos. Matosi, kad redakcija nemano, kad mamoms rūpi tik vaiko maitinimas, apimčių centimetrai ir vaikų ligos.

Radau naudingų patarimų, kuriuos galiu pritaikyti augindama savo vaiką.

 

Jūsų žurnalo straipsnių temos šviežios ir idomios. Žurnalas skirtas ne tik mamai ar tėtėi, bet ir mažyliui – mano mažasis pervertęs iškart išsiplėšė spalvinimo puslapį ir nubėgo spalvinti. Su malonumu dalyvausime konkursuose.

 

Šiuo metu neužsakinėju ir neskaitau jokio žurnalo, skirto tėveliams. Kai auginau pirmąją dukrytę, skaičiau. Jau atrodo viskas žinoma... O paėmusi Jūsų žurnalą į rankas, vėl su malonumu atradau, kad dar daug ko nežinau, įdomu prisiminti apie vaikų auginimą ir tai, kas jau žinoma. O kartu tai buvo ir maža šventė – gali paimti žurnaliuką į rankas ir atitrūkti nuo kasdienybės, pasinerti į įdomius straipsnelius.

 

Pilni namai laimės buvo, kai vyresnėlė rado žurnaliuke spalvinimo lapų – darbo ir džiaugsmo turėjo visam vakarui :) O ir tėveliams kaip ramu buvo :) Ir tiesiog ryte prarijau įdomiųjų faktų skyrelį. Ačiū.

 

Dar prieš mažiuko gimimą ieškojau informacijos apie automobilines kėdutes, tapo aktualu, kaip vaiką maitinti. Jūsų žurnalą skaičiau ne tik aš, bet ir mano vyras, nors jis spaudą gana retai pavarto.

 

 

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.