Smaller Default Larger

15 įdomybių

morgueFile.com1. Didžiausio Žemės gyvūno – mėlynojo banginio, liežuvis sveria apie 3 tonas. Panašiai tiek sveria ir suaugęs dramblys.

2. Kiekvieno šuns nosies atspaudas yra unikalus. Pagal jį galima identifikuoti gyvūną – taip, kaip žmogų pagal piršto atspaudus.  

Skaityti daugiau...

10 įdomybių (VI)

morgueFile.com1. Japonijoje galite paragauti krienų, krabų, bulvių su sviestu, kaktuso, vištienos sparnelių skonio ledų.

2. Sirtakis, su kuo mums asocijuojasi Graikija, visai nėra šios šalies liaudies šokis. 1964 metais filmui „Graikas Zorba“ jį sukūrė kompozitorius Mikis Theodorakis. Sirtakis yra sukurtas pagal tautinį graikų šokį Hasapiko, kuris yra gerokai sudėtingesnis savo choreografija.

Skaityti daugiau...

10 įdomybių (III)

morgueFile.com1. Savo ilgos istorijos pradžioje telekomunikacijų milžinė „Nokia“ vertėsi popieriaus gamyba.

2. V. Čerčilis teigė, kad valstybės reputacija gali būti išmatuota pinigų suma, kurią ji gali pasiskolinti.

Skaityti daugiau...

10 įdomybių (II)

morgueFile.com1. Vienas indas 1972 m. parašė laišką Dž. Lennonui. Laiške papasakojo, kad jo didžiausia svajonė yra keliauti aplink pasaulį, bet pinigų jis neturi, todėl prašo Lennono išsiųsti reikiamą sumą. Lennonas atrašė, kad anas geriau medituotų ir savo svajonėse keliautų po pasaulį. Visgi 1995 m. indo svajonė išsipildė. Pinigų kelionei jis gavo aukcione pardavęs Dž. Lenono laišką.

Skaityti daugiau...

10 įdomybių (I)

morgueFile.com1. Dailininkas Salvadoras Dali visada su savimi nešiojosi varpelį. Kaskart, kai Salvadoras buvo nepatenkintas kitų žmonių elgesiu, jis juo skambindavo.

2. Saulės sistemą sudaro 8 planetos (2006 metais tarptautinio astronomų sąjungos kongreso sprendimų Plutonas išbrauktas iš Saulės sistemos planetų sąrašo).

Skaityti daugiau...

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.