Smaller Default Larger

Koks fotoaparatas tinkamiausias Jūsų šeimai?

photl.comKelionės, gražiausi gamtos peizažai, smagiausi nuotykiai su šeima, draugais – vasarą patiriame daugybę akimirkų, kurias tiesiog būtina įamžinti. Šiais laikais tai padaryti be galo paprasta. Tereikia turėti fotoaparatą. Jų parduotuvėse šiandien gausybė – nuo pačių paprasčiausių, kiekvienai rankai paklūstančių kompaktinių iki šiokio tokio išmanymo ir įgūdžių reikalaujančių veidrodinių fotoaparatų. Kaip nepasiklysti itin plačios pasiūlos labirintuose ir išsirinkti Jums ir Jūsų šeimai labiausiai tinkantį, pataria FOTOAPARATAS.LT specialistai.

Skaityti daugiau...

Vasaros išvyka į gamtą

photl.comVasarą išvyką kur nors toliau nuo miesto šurmulio planuoja tikriausiai kiekviena šeima. Iš tų, kurie nusprendžia atostogas praleisti Lietuvoje, vieni skuba į savus kaimus ir sodybas, kiti naudojasi kaimo turizmo paslaugomis. Vienaip ar kitaip, visi nori poilsio, saulės ir ramybės. Tik kaip viską tinkamai suplanuoti? Taip, kad būtų išvengta visokių nemalonių siurprizų, kurie nutinka, ką nors pamiršus, neapgalvojus ar paskubėjus? Norint apsieiti be viso daiktų karavano, tereikia į viską pažvelgti kiek paprasčiau ir mintyse sudėlioti atostogų veiklų planą.

Skaityti daugiau...

Pigiausias kelionės planas. Keliaujame po Lietuvą (II)

Jau praėjo Velykos – šauni pavasario šventė, kiemuose žydi gėlės ir paukščiai lenktyniauja savo giesmėmis. Visą savaitę grįždavom po darbo pavargę, su maišais pirkinių, prieš miegą pažiūrėdavom įsigraužusias televizijos laidas, žadėdami savaitgalį bėginėti po namus su dulkių siurbliu ir skalbinių krūvom. Pastebėjot, kad dulkių ir skalbinių niekada nemažėja? O pirmadienis būna toks sunkus todėl, kad darom aerobiką su šluostėm, kilimais ir puodais? Bala nematė – gal vėl keliaujam, a? 

Skaityti daugiau...

Pigiausias kelionės planas. Keliaujame po Lietuvą (I)

Pavasaris  čia pat ir namų sienos po ilgos žiemos jau  pradeda spausti šonus. Norisi ištrūkti laukan, bet miesto gatvės, skverai, ne kartą apeiti muziejai ar renginiai – jokia romantika. Reikia dairytis už miesto. Bet mokesčių išvarginti tautiečiai ne visada gali ryžtis nulėkti su šeima į pajūrį (o dar ir prie jūros vėsu) ar nusipirkti kelionę į šiltesnius kraštus. Tai kur pabėgti nuo įgrisusių sienų? 

Skaityti daugiau...

Šeimos išvyka į gamtą

morgueFile.comAtėjus vasarai tikriausiai kiekviena šeima planuojasi išvyką kur nors toliau nuo miesto šurmulio. Iš tų, kurie nusprendžia atostogas praleisti Lietuvoje, vieni skuba į savus kaimus ir sodybas, kiti naudojasi kaimo turizmo paslaugomis. Vienaip ar kitaip, visi nori poilsio, saulės ir ramybės. Tik kaip viską suplanuoti?

Skaityti daugiau...

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.