Smaller Default Larger

Koks fotoaparatas tinkamiausias Jūsų šeimai?

photl.comKelionės, gražiausi gamtos peizažai, smagiausi nuotykiai su šeima, draugais – vasarą patiriame daugybę nepaprastų akimirkų, kurias tiesiog būtina įamžinti. Šiais laikais tai padaryti be galo paprasta. Tereikia turėti fotoaparatą. Jų parduotuvėse šiandien tikra gausybė – nuo pačių paprasčiausių, kiekvienai rankai paklūstančių kompaktinių iki šiokio tokio išmanymo ir įgūdžių reikalaujančių veidrodinių fotoaparatų. Kaip nepasiklysti itin plačios pasiūlos labirintuose ir išsirinkti Jums ir Jūsų šeimai labiausiai tinkantį, pataria FOTOAPARATAS.LT specialistai.

 

Kokį fotoaparatą rekomenduojate rinktis pradedantiesiems fotografams?

Geriausias pasirinkimas nepatyrusiems fotografams – kompaktiniai skaitmeniniai fotoaparatai. Tokius aparatus itin paprasta naudoti – naudojimo gudrybes greitai perpranta ir vyresnio amžiaus vaikai. Kompaktiniai aparatai pasižymi neprilygstamu patogumu. Jie nedidukai, lengvi, patvarūs – telpa į kišenę ir puikiausiai randa vietos kelionės lagamine ar kuprinėje. Šiuolaikiniai skaitmeniniai kompaktiniai aparatai pasižymi itin nesudėtingu valdymu ir funkcijų įvairove. Pavyzdžiui, Canon „PowerShot SX280 HS“ gali priartinti net 20 kartų, GPS leidžia pažymėti vietą, kurioje buvo padaryta nuotrauka, o Wi-Fi ryšys – nusiųsti nuotrauką spausdinimui. Nors labiausiai tokie aparatai mėgstami pradedančiųjų, dėl kompaktiškumo ir galimybės greitai, patogiai ir bet kuriuo metu užfiksuoti įsimintiną kadrą jų neatisako ir labiau patyrę fotografai.

 

Kuo ypatingi skaitmeniniai fotoaparatai su keičiamais objektyvais?

Naujos kartos skaitmeniniai fotoaparatai keičiamais objektyvais leidžia priartėti prie veidrodiniais aparatais darytų nuotraukų kokybės ir tuo pat metu yra pakankamai kompaktiški. Keičiamų objektyvų fotoaparatai, tokie kaip neseniai atnaujintas ir greitesnis Canon EOS-M, leidžia mėgautis daugybe įvairiausių automatinių funkcijų ir džiaugtis itin ryškiomis ir spalvingomis nuotraukomis. Tokius fotoaparatus renkasi su pirmaisiais fotografavimo džiaugsmais jau susipažinę pirkėjai, trokštantys geresnės kokybės bei įdomesnio, kūrybiškesnio rezultato.

 

Kokio tipo fotoaparatą patariate įsigyti norintiems pačios geriausios nuotraukų kokybės?

Norintys didžiausios kokybės ir vertės nuotraukų renkasi veidrodinius fotoaparatus. Šio tipo aparatai skirti vertinantiems fotografijos procesą, juo besimėgaujantiems, siekiantiems ne tik įamžinti momentą ar objektą, bet ir aukščiausio lygio rezultato – kokybiškos, vertingos, kūrybiškos nuotraukos. Modernių skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų, funkcijų įvairovė, valdymo galimybės, patobulintos įrangos savybės suteikia galimybę sukurti įspūdingas, paveikias, dėmesį prikaustančias nuotraukas. Ieškantiems kokybės ir kompaktiškumo Canon siūlo mažiausią veidrodinį fotoaparatą pasaulyje – Canon EOS 100D, o norintiems pakilti iki profesionalų lygio siūlome atkreipti dėmesį į viso kadro Canon EOS 6D, suteikiantį galimybę valdyti kiekvieną fotografijos detalę.

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.