Smaller Default Larger

Šeimyninis 2013 metų horoskopas

Avinas

Mamai
2013 metais mamytės - Avinukai pasižymės ypatingu moteriškumu, noru puoštis, rūpintis savo vaikučiu, vyru ir namų jaukumu. Apskritai, 2013 metais išleisite daugiau pinigų kūno priežiūrai, estetikai, namų grožiui ir komfortui. Pamėginkite šiais metais dažniau nukeliauti su vyru ir vaikučiu į teatrą - tai suteiks visai šeimai nepakartojamų akimirkų.

Tėčiui
Tėvelis - Avinukas šiais metais bus labai darbingas, rūpės „greiti“ pinigai ir kaip aprūpinti šeimą. Patarimas - vairuokite lėčiau ir atsargiau, kad netektų vėliau pyktis su antrąja puse. O jei jau susipykote, taikykitės naudodami gėlių puokštės taktiką, kurią pats sudėliokite gėlių parduotuvėje - gi turite nuostabų estetikos jausmą.

Vaikui
2013 metais vaikutis - Avinukas gali parodyti savo išskirtinius gebėjimus menui, nustebinti originalumu ir išmėginti tėvelius savo charakterio tvirtumu. Leiskite vaikui pasireikšti ir tegu jis jaučiasi, kad gali daryti ką nori - naudokite gudrumą, o ne prievartą ir tai pasiteisins visais 2013 metais.

Jautis
Mamai
Mamytės - Jautukai šiais metais finansiškai jausis užtikrintai. Šeima teiks laimę, vaikelis džiugins, galite drąsiai planuoti visas atostogų detales, apie kurias svajoja visa šeima. Dažniau apdovanokite vyrą išskirtiniu vakaru dviese - jis to tikrai nusipelnė visais 2013 metais.

Tėčiui
Tėvelis - Jautukas 2013 metais jausis lyg ant sparnų - meilė ir santarvė vyraus namuose, norėsis dar daugiau gėrybių parnešti į namus. Jei svarstėte apie sportą - pradėkite šiais metais. Būsite atlaidesnis vaikų išdaigoms, nors reikėtų būti kiek griežtesniam. Netikėtai pats sau galite pradėti domėtis šokiu ar kitais estetiniais dalykėliais.

Vaikui
2013 metais vaikutis bus ypač kūrybingas ir užduos konkrečių klausimų, kurie gali sugluminti tėvelius. Atžalai rūpės tokie dalykėliai, kurie ir suaugusiems atrodo neaiškūs. Pasiskaitykite literatūros ir pasistenkite atsakinėti kiek įmanoma konkrečiau bei leiskite vaikui pamąstyti apie tai pačiam.

Dvynys
Mamai
2013 metais mamytės - Dvyniai bus sėkmingos reikaluose, susietuose su bendravimu, komunikacija, darbu. Jei nedirbate, galite pradėti ilgėtis kolegų, darbo rutinos, kelionių. Pasistenkite pažvelgti į savo šeimą naujai ir pasidžiaukite savo mažuoju turteliu. Grožis ir namų reikalai šiais metais nukeliaus į antrąjį planą, todėl leiskite sutuoktiniui padėti namų ūkyje.

Tėčiui
Tėvelis - Dvyniai šiais metais ypač palankiai vyks į užsienio komandiruotes, kurios gali atnešti teigiamų materialinių pasikeitimų Jūsų gyvenime. Nuojauta ir mokėjimas bendrauti šiais metais darys didelę įtaką tiek darbiniuose reikaluose, tiek šeimoje. 2013 metai daugiau kalbėkite su savo antrąja puse, kad neatrodytų, jog rūpi tik darbas ir kelionės.


Vaikui
Vaikutis - Dvynys jausis laimingas, gavęs naujų įdomių knygelių apie svetimas kultūras ar šalis, lavinamųjų žaislų, originalių konstruktorių. Šiais, 2013 metais, atžala gali nustebinti naujais užsienietiškais žodžiais, kuriuos išmoks ypač greitai. Puikus metas pradėti lankyti mokymo - ugdymo įstaigas.

Vėžys
Mamai
Mamytė - Vėžys 2013 metais bus rimtai nusiteikusi padaryti vaiką, vyrą ir visus aplinkinius tokiais, kokius norės matyti. Iš tokio noro gali kilti nesutarimai su antrąja puse ar pasireikšti nauji vaiko „ožiukai”. Pasistenkite suteikti apsisprendimo laisvę ir kitiems, nors ir jaučiate, kad viską žinote daug geriau nei kiti.

Tėčiui
Tėvelis - Vėžys šiais metais gali turėti kiek daugiau nesklandumų su technika - gali gesti automobilis ar strigti kompiuteris, telefonas. Neišliekite savo įniršio šeimoje, o ramiai pabūkite namie be darbo reikalų. Ar tiesiog išeikite visa šeima pasivaikščioti.  

Vaikui
Vaikutis bus ypač smalsutis šiais metais - laužys žaisliukus, nes norės pažiūrėti iš ko susideda ar kaip veikia, išmoks naujų dalykų prie kompiuterio. Sukurkite savo atžalai atskirą apribotą kompiuterio paskyrą, kad vėliau netektų gailėti prarastų duomenų.

Liūtas
Mamai
2013 metai mamytėms - Liūtams žada malonius rūpesčius namie. Norėsis visus apgaubti savo švelnumu, pasirūpinti kiekvienu šeimos nariu, tačiau galite tai daryti kiek įkyrokai - jauskite saiką ir ribas. Po sunkios darbo dienos namie tikrai nusipelnote išskirtinio dėmesio vakare, dažniau užsiminkite apie tai savo antrąjai pusei.

Tėčiui
Liūtas - karalius tėvelis taps naminiu katinu. Nebijosite imtis visų namų ruošos darbų, tik leiskite ir kitiems suteikti galimybę ką nors nuveikti. Būdami darbe mąstysite apie namus. Šiais metais galite pagerinti santykius su atžalomis, nes vaikučiai gerbs ir mylės tokį rūpestingą tėvelį.

Vaikui
2013 metais vaikutis - Liūtas taps sėslus ir naminis, jį traukte trauks įprasta namų aplinka. Namų sienos bus ypač mielos, todėl galite duoti namų tvarkymo darbų ir tai mažasis Liūtukas atliks neniurzgėdamas. Jei šiais metais vaikas pradės lankyti ugdymo įstaigą, darykite tai palaipsniui - dažnai išeikite pasivaikščioti aplink būsimą darželį ar mokyklą.


Mergelė
Mamai
Mamytės - Mergelės 2013 metais bus žingeidžios, norės pažinti pasaulį, keliauti, dalyvauti intelektualiose diskusijose, domins pasaulio naujienos. Namie sieksite harmonijos santykiuose, būsite tolerantiškesnės. Nenustebkite, kad vakare per televizorių vietoje šokių projektų žiūrėsite žinias ar politines laidas.

Tėčiui
2013 metais tėveliai - Mergelės taps kantresni kitų jausmams ir poreikiams, geriau supras aplinkinių poelgių motyvus, demonstruos taikingumą ir kompromisus. Šeimoje pagerės santykiai, o esant nesutarimams ieškosite bendrų sąlyčio taškų. Šiais metais vyrų - Mergelių žmonos didžiuosis turėdamos tokius protingus ir kultūringus vyrus.

Vaikui
Vaikučiui - Mergelei 2013 metais nusimato sėkmė mokantis naujų dalykų, vaikas bus ištvermingas, nuoširdžiai ir atkakliai sieks žinių. Šiais metais palanku pradėti lankyti mokyklą. Būdamas ir taip geras vaikas, 2013 metais demonstruos ypatingą taikingumą ne tik šeimoje.

Svarstyklės
Mamai
2013 metais mamytės - Svarstyklės bus ypač žavios ir moteriškos. Rūpės grožis, būsite emociškai jautresnė ir labiau pažeidžiama žodžiais bei kiek kraštutiniška. Norėsite gėlių. Geras metas atgaivinti savo vyro karštus jausmus, tik neleiskite jam pernelyg pavyduliauti.

Tėčiui
Šie metai bus žaižaruojantys, pasižymėsite humoru, greita reakcija ir skubiais apsisprendimais. Tai yra metai, kai prabanga ir gyvenimo kokybė bus svarbi gyvenimo detalė. Ypatingi džiaugsmai laukia bendraujant su vaikais. Geras metas pirkti senai suplanuotą brangų daiktą.

Vaikui
2013 metais vaikutis - Svarstyklė gali tapti neklaužada mokslo reikaluose. Bus sunku susikoncentruoti į vieną dalyką, nes domins pašaliniai, tačiau gali padėti griežtumas. Turėtumėte leisti vaikui gerai išsidūkti ar pasportuoti prieš sėdant ruošti pamokų.


Skorpionas
Mamai
Mamytė - Skorpionas bus rimtai nusiteikusi visais 2013 metais. Rūpės šeimos biudžetas, taigi tinkamas laikas pradėti vesti namų finansinę apskaitą ir apskritai taupyti. Tai geras metas pradėti keisti visos šeimos požiūrį į finansinius reikalus.

Tėčiui
2013 metais tėvelis - Skorpionas gali būti kiek sudirgęs dėl nenumatytų išlaidų, kurios šiais metais kartas nuo karto atsiras. Sieksite tvarkos namie, būsite praktiškas. Puikus metas peržvelgti savo pajamas bei išlaidas ir padaryti atitinkamas išvadas, kurios pravers ateityje.

Vaikui
Vaikutis- Skorpionas šiais metais atrodys rimtesnis ir norės būti užaugusiu. Nenustebkite, jei 2013 metais dažnai išgirsite klausimus „Ar aš jau didelis/ė?”  ir  „Ar aš jau užaugau?”. Vaikas imsis padėti namų ruošoje ir kopijuos tėvelių tarpusavio elgesio modelį, tad tinkamai elkitės.

Šaulys
Mamai
2013 metai mamytei - Šauliui gali pasireikšti praktiškumas ir originalumas namų ūkio reikaluose. Gali pradėti rūpėti kuo atžala nori būti užaugusi - stengsitės pastebėti vaiko talentus ir iškvosti kuo vaikas nori būti užaugęs.

Tėčiui
Tėveliui - Šauliui rūpės darbas, karjera ir kaip padaryti pasaulį geresne vieta visiems. Būsite pastabus, originalus ir šmaikštus bei labiau auklėsite savo atžalas. 2013 metais tėveliui bus svarbu, kad namie vyrautų švara ir tvarka.

Vaikui
Vaikučiui - Šauliui 2013 metais pradės rūpėti, kad santykiai su tėvais būtų ypač geri, mokysis gyvenimo pamokų iš tėvų. Parodykite vaikučiui gražų pavyzdį ir jis tai atkartos. Palanku pradėti lankyti kūrybinius būrelius, ypač teatro ar šokių.

Ožiaragis
Mamai
2013 metai mamytei - Ožiaragiui atneš daug bendravimo, komunikacijos. Galimos netikėtos kelionės ir malonios diskusijos su antrąja puse, kurios prives prie gerų permainų gyvenime. Ypač sėkmingai dalyvausite interneto forumuose, kur pasisakymai ir gauta informacija maloniai nustebins.

Tėčiui
Šie metai gali atnešti naują požiūrį į gyvenimą. Galite netikėtai pradėti domėtis socialiniais dalykais, galbūt atrasti naują gyvenimo būdą. Santykiai šeimoje taps taikesni ir laisvesni. Būtų gerai, jei 2013 metais mažą dalį pajamų aukotumėte labdarai - taip suvoksite naujus dalykus.

Vaikui
Vaikutis - Ožiaragis 2013 metais pasižymės noru atrasti naujų dalykų, tačiau domins tik tos veiklos, kurios bus įdomios. Todėl tėveliai turėtų gudriai pateikti naujus dalykus, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nuobodūs vaikučiui. Šiais metais gerai pradėti lankyti būrelius, naujus užsiėmimus ir plėsti draugų ratą.

Vandenis
Mamai
Jūsų 2013 metai bus kaip niekad darbingi, o jei nedirbate, galite pradėti mąstyti apie būsimą darbą ir jau ieškoti auklės. Šiais metais reikėtų truputį save pristabdyti ir kartais pailsėti nuo naminių rūpesčių. Puikus metas pradėti sportuoti.

Tėčiui
Tėvelis - Vandenis šiais metais degs noru pakeisti socialinę aplinką, mokys atžalas naujų dalykų apie pasaulį. Ir tai darys su įkvėpimu. Gerai seksis darbas, susietas su IT. 2013 metais tėvelis gali nustebinti vaikučius ir antrąją pusę parnešdamas namo beglobį kačiuką ar šuniuką.

Vaikui
Vaikutis - Vandenis 2013 metais bus žingeidus ir smalsus, gerai seksis mokytis ir ypač domins nauji dalykai apie keliones, naujus kraštus. Šiais metais patartina leisti vaikui paprasčiau žiūrėti į pareigas ir skirti daugiau laiko kūrybai. Geras metas pradėti mokytis muzikos ir meno.  

Žuvys
Mamai
Šiais metais kasdieniai klausimai taps gyvenimo dalimi, tokia savotiška rutina trauks ir nesinorės jokių permainų. Namuose jausitės gerai - lyg savo tvirtovėje. Tik paklauskite antrosios pusės ir vaikučio ko nori jie, bei taikykitės prie visos šeimos norų.

Tėčiui
Tėvelis - Žuvis 2013 metais gali būti užsidaręs savo pasaulyje. Jis dirbs nuolatinius darbus,  tačiau su vaikais gali atsiskleisti (pvz., pradėti pasakoti savo kūrybos istorijas ir tokias pasakas, kad atžalos klausys išsižioję). Galite susidurti su laikinais technikos gedimais, kurie, atrodytų, pasitaisys patys.

Vaikui
Šiais metais vaiko požiūris į mokymąsi bus nuobodus, jei teks „kalti” tekstus atmintinai - norėsis visur panaudoti savo nemenką kūrybiškumą, kurio vaikas - Žuvis turi daugiau, nei kuris nors kitas.
Leiskite  vaikui pačiam pasirinkti ką nori mokytis, tik turėsite nejučia nukreipti jo dėmesį į naudingą, bet nuobodesnį dalyką.

Sudarė Permainų astrologijos narys Aidas David

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.