Smaller Default Larger

Paroda "Kids Time"

Gerbiamieji!

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti

Tarptautinėje mamai ir vaikui skirtų žaislų bei prekių mugėje VAIKO LAIKAS,

kuri vyks 2014 m. vasario 27 – kovo 1 dienomis Targi Kielce.

 

 

Tarptautinė mamoms ir vaikui skirtų žaislų bei prekių mugė VAIKO LAIKAS, kuri vyks 2014 m. vasario 27 – kovo 1 dienomis, tai didžiausias renginys, vykstantis Vidurio ir Rytų Europoje. Targi Kielce jau penktą kartą rengia parodą VAIKO LAIKAS, kurioje kaip ir kiekvienais metais bus daug naujovių, vyks įvairių prekių, kurių šiais laikais reikia mažyliams, pristatymas. Mugė VAIKO LAIKAS, tai ne tik puiki proga pasidalinti savo patirtimi, bet ir pakalbėti verslo reikalais. Parodos dalyviai galės pristatyti savo prekes bei dalyvauti įdomiuose mokymuose ir susitikimuose su savo srities specialistais. Svarbu paminėti, kad būtent šiais metais pirmą kartą bus organizuojama kitokio pobūdžio mugė nei iki šiol. 2014 metais kiekvieną mugės dieną vyks verslo susitikimai, kurie skirti gamintojams, didmenininkams ir šios srities atstovams.

DALYVIAI:

Įmonės, veikiančios vaikiškų prekių srityje – gamintojai, platintojai, didmeninės parduotuvės, parduotuvės, importuotojai.

 LANKYTOJAI:

stacionarių, internetinių, didmeninių   parduotuvių, žaidimų kambarių savininkai, prekybininkai, žiniasklaidos atstovai.

 

PRAMONĖS ŠAKOS SRITIS:

 Prekės vaikams

Vežimėliai vaikams; Automobilinės kėdutės; Priežiūros ir higienos prekės vaikams; Prekės maitinimui; Elektroniniai įrenginiai; Baldai vaikams; Namų apsauga; Tekstilė; Drabužiai ir batai

 Žaislai

Edukaciniai žaislai; Žaidimai; Dėlionės

Multimedijos; Kaladėlės; Lėlės; Pliušiniai žaislai; Žaislai kūdikiams; Kreatyvūs rinkiniai; Mediniai žaislai; Sportas; Hoby; Suvenyrai

 Mamos ir Vaiko zona

Prekės vaikams ir jaunai mamai

Drabužiai ir apatinis trikotažas nėščiai moteriai 

Kosmetikai mamai ir vaikui

 

VIETA:

 Zakładowa  g. 1, 25-672 Kielce

tel. +4841 365 12 21, +4841 365 13 19

fax +4841 345 62 61

 

ORGANIZATORIUS:

AB Targi Kielce

tai profesionalūs ir patyrę mugių, konferencijų, seminarų ir koncertų organizatoriai,  turintys naujoviškiausią infrastruktūrą naujai atidarytame Kongreso centre. Tai antras Vidurio ir Rytų Europos parodų salonas ir vienas iš dviejų Lenkijoje mugių lyderių. Kiekvienais metais čia ruošiamos mugės, kurias aplanko daugiau nei 200 000 tūkstančių svečių iš viso pasaulio.

 

INFORMACIJOS APIE MUGĘ VAIKO LAIKAS:
 
Aldona Matla – Projekto menedžeris

tel. 041 365 12 21

fax 041 36 51 312

e-mail: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Katarzyna Wójcik –Projekto menedžerio pavaduotoja 

tel. +48 41 365 13 19

fax +48 41 365 13 15

el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

www.dziecko.targikielce.pl

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.