Smaller Default Larger

"Vaivorykštės" darželyje - tėvelių diena

Jau aštuntieji metai iš eilės Kauno vaikų darželis „Vaivorykštė“ rengia bendruomenės projektą „Vaikų – tėvų – pedagogų diena „Vaivorykštėje – 2014“. Puoselėjame tradiciją aktyviai bendradarbiauti su ugdytinių šeimomis, skatiname juos aktyviai dalyvauti ugdomajame procese, bendruomenės gyvenime.

            ...„Aš su dukra Agne (6 m.) renginyje dalyvauju ketvirti metai ir vis dar negaliu atsistebėti šios įstaigos pedagogų bei direktorės Silvijos Sipavičienės entuziazmu, užsidegimu, naujovių siekiu, begaliniu noru duoti...“ (iš mamos Dalios Šalnienės atsiliepimų).

Skaityti daugiau...

Mažųjų sporto šventė

„Sveikame kūne – sveika siela“, savo vaikus mokė senovės romėnai. Šios
išminties įkvėpta kovo mėnesio pabaigoje startavo VšĮ
„Sveikatos ambasada“ organizuojama „Mažųjų olimpiada 2014“. Kovo 25
d. įvyko pirmosios tarpdarželinės varžybos, kuriose jaunieji olimpiečiai
turėjo galimybę parodyti, kad darželyje lavina ne tik galvą, bet ir
kūną.

Varžybų metu mažieji olimpiečiai rungiasi dalyvaudami estafetėse:
bėgioja, šokinėja per šokdynę, varosi kamuolį ir t.t. Čia patikrinami
visi jaunųjų sportininkų įgūdžiai: greitis, vikrumas, koordinacija,
netgi sumanumas bei išradingumas. Renginio organizatoriai yra paruošę
šešis skirtingus estafečių variantus, iš kurių darželiai prieš
kiekvienas varžybas išsirenka penkis. Aktyvesni turi galimybę pasirinkti
ir visus šešis, netgi pridėti savų estafečių ir rungtis tarpusavyje
ilgesnėje kovoje. Tačiau toks sprendimas turi būti priimtas dar prieš
varžyboms prasidedant.

Norą dalyvauti „Mažųjų olimpiadoje“ pareiškė beveik 80 lopšelių darželių
iš visos Lietuvos. Pagal regionus jie buvo suskirstyti į 26 pogrupius.
Pogrupių varžybos vyks iki pat balandžio pabaigos. Kiekviename iš pogrupių
nugalėjusi komanda gaus kelialapį į į finalines „Mažųjų olimpiados 2014“
varžybas, kurios vyks gegužės 18 d., „Sportimos“ arenoje.

„Mažųjų olimpiados“ tikslas – skatinti sveiką ir visavertišką ikimokyklinio amžiaus vaikų augimą. Pasak VšĮ „Sveikatos ambasada“ direktoriaus Martyno Kiseliausko, mažylių sveikata kasmet vis prastėja – ikimokyklinio amžiaus vaikai dažniausiai serga ūminėmis kvėpavimo ligomis, daugėja vaikų, kurių laikysena netaisyklinga, mat dažnas kasdien daug laiko praleidžia prie kompiuterio ar televizoriaus. Sportas ir aktyvi vaikų veikla – puiki prevencija, siekiant išvengti ateityje galimų sveikatos problemų. Būtent todėl “Sveikatos ambasada” ir nusprendė organizuoti renginį, kuris motyvuotų mažuosius daugiau judėti.

Sostinės „Žilvinėlio“ darželyje vyko atkrintamosios varžybos tarp šio bei „Bitutės“ ir „Pelėdos“ darželių. „Žilvinėlio“ direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Petrokienė pasakojo, kad darželyje daug dėmesio skiriama kūno kultūrai – darželis yra olimpinio ugdymo narys, jo vaikai čiuožinėja „Akropolio“ ledo arenoje, pavasarį ir rudenį važinėja riedučiais. Gaila, kad prieš varžybas teko keisti vos ne visą komandos sudėtį – darželyje siautė vėjaraupiai, daug vaikučių susirgo.

Penkios estafetės rungtys, atrodo, užtruko tik akimirką: visi vaikučiai labai skubėjo atlikti užduotis, virė įnirtinga kova. Už vaikučius sirgo ne tik darželių komandų vadovai, bet ir sostinės savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Rimantas Radzevičius bei vaikučių tėveliai, kurie garsiai skandavo savo vaikučių vardus. Po įnirtingos kovos paaiškėjo, kad varžybų šeimininkai – darželio „Žilvinėlis“ komanda, nusileidusi antroje vietoje likusiems „Pelėdos“ vaikučiams tik vienu tašku - liko tretieji. Pirmąją vietą iškovojo „Bitutės“ komanda, kuri pateko į antrąjį varžybų etapą.

Akvilė Žaromskytė
„Mažųjų olimpiados 2014” koordinatorė

Vytauto Budrevičiaus nuotrauka

 

Paroda "Kids Time"

Gerbiamieji!

Nuoširdžiai kviečiame dalyvauti

Tarptautinėje mamai ir vaikui skirtų žaislų bei prekių mugėje VAIKO LAIKAS,

kuri vyks 2014 m. vasario 27 – kovo 1 dienomis Targi Kielce.

 

Skaityti daugiau...

Pažintinė-pramoginė dienos stovykla prekybos ir pramogų centre „Ozas“

Pažintinė-pramoginė dienos stovykla ppc „Ozas“ – aktyvus, įdomus ir turiningas laisvalaikis vaikams bei unikalus, patogus ir praktiškas sprendimas dėl vaikų užimtumo pavasario atostogų metu tėveliams! Itin platus pramogų vaikams spektras, įgūdžių ugdymas. Dienos stovykloje vaikai išbandys šeimos pramogų parko „X-Planet“ atrakcionus, žais naujausioje „Nerf" arenoje, lenktyniaus kartingais ant „Ozo" stogo, sportuos „Vs-Fitness" sporto klube, aplankys „Siemens" arenos užkulisius, susipažins su „Lietuvos Ryto" krepšininkais ir patirs begalę kitų nuotykių.

Skaityti daugiau...

4-oji tarptautinė žaislų ir produktų mamai ir vaikui paroda KIDS‘ TIME

Jau ketvirtą kartą Lenkijoje, Kielce mieste, vykstanti paroda šiemet buvo du kartus didesnė nei praėjusiais metais – renginys subūrė net 146 dalyvius. KIDS‘ TIME yra didžiausia verslo sektoriaus paroda Lenkijoje. Jos dalyviai – įvairios kompanijos, pristatančios visame pasaulyje garsius prekinius ženklus, ir rekordinis skaičius specialistų. Organizatoriai pabrėžia, kad parodos išskirtinumas – vadovavimasis verslas – verslui principu. KIDS‘ TIME – geriausia vieta pristatyti produktus ir paslaugas, sukurtas vaikų ir mamų poreikiams tenkinti. Renginys aktualus gamintojams, importuotojams, mažmenininkaims, parduotuvių savininkams.

Skaityti daugiau...

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.