Smaller Default Larger

Joninių burtai – ir odai gražinti

morgueFile.comTikėta, kad birželio 23 dieną – Joninių išvakarėse, surinktos žolės turi ne tik gydomąją, bet ir magišką galią. Ypatinga reikšmė skirta jonažolei – manyta, kad ji gali išgydyti net 99 ligas. Merginos Joninių rytą atsikeldavo anksti, nusiprausdavo rasa ir vėl guldavo miegoti, tikėdamos susapnuoti būsimą vyrą – vaikiną, duodantį joms rankšluostį nusišluostyti veidui. Rasai Joninių rytą teikta ypatinga reikšmė. Manyta, kad prieš patekant saulei, rasa turi nepaprastų gydomųjų galių. Nusiprausus Kupolinių ryto rasa, veidas pasidarydavęs skaistesnis.

Skaityti daugiau...

10 idėjų, ką padovanoti mylimam vyrui

morgueFile.comNa kiek gi galima vyrams pirkti skutimosi priemones, kaklaryšius, šalikus ar kvepalus? Aštrius daiktus, kaip žinome, dovanoti pavojinga, iš kaklaryšių kailinių nepasiūsi, o tualetinio vandens buteliukai išrikiuoti lyg kokteilių bare. Dažnai moterys tvirtina, kad vyrams įtikti gana sunku. Pateikiame 10 puikių dovanų variantų, kurios, tikimės, nustebins jūsų išrinktąjį.

Skaityti daugiau...

Šv. Velykos – Kristaus prisikėlimo ir gamtos atbudimo šventė

Mirė žmogus. Danguje Dievas pasisodina šalia ir rodo žmogui jo gyvenimo kelią: „Matai, visada buvau su tavim“. Ir tikrai: kelyje žmogus mato dvejų žmonių pėdsakus. Tačiau vienoje vietoje lieka viena pora pėdų. Priekaištauja žmogus: „Tai buvo sunkiausi gyvenimo metai, pilni nevilties, baimės, kančios beprasmybės, nes Tu mane palikai“. „Tai – ne tavo pėdos. Kai tau buvo nepakeliamai sunku, aš paėmiau tave ant rankų ir nešiau, tik tu nesiglaudei prie manęs, o blaškeisi ir stengeisi ištrūkti. Būtum glaudęsis – būtum atradęs ir paguodą, ir ramybę, ir savo kančių prasmę“, - atsakė jam Dievas.

Skaityti daugiau...

Šv. Velykų stalą turi puošti ne tik margučiai, bet ir įvairiaspalvės daržovės

Šv. Velykos – gamtos nubudimo šventė. Graži tradicija šventinius stalus puošti margučiais. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto pecialistai pataria nepamiršti, kad gražiai stalą papuoš ir sveikatai bus naudingos ant šventinio stalo esančios įvairiaspalvės daržovės. Šv. Velykos – gamtos nubudimo šventė. Graži tradicija šventinius stalus puošti margučiais. Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto pecialistai pataria nepamiršti, kad gražiai stalą papuoš ir sveikatai bus naudingos ant šventinio stalo esančios įvairiaspalvės daržovės.

Skaityti daugiau...

Lietuva. Už ją nėra geriau!

Stebėdamas automobilio lange prabėgančias skaidres, susimąstau. Iš kur visas šis gražumas? Iš kur tokie laukai, neįtikėtinai žali, geltoni, net kvepiantys medum ir bičių dūzgimu, iš kur žemės juodos ruoželiai, prakaitu mūsų protėvių šlakstyti, varpų šlamesiu ir auksiniais rugiais barstyti, iš kur miškai, kamienais šimtamečiais susmaigstyti, išdidūs savo tyrumu, paslaptimis, tylia garbe? Iš kur tie kelio paukščiai, lekiantys lyg jiems būtų pakeliui, kodėl tik jiems lemta tokį dangaus žydrumą iš arčiau paliest, ir jei tiek matę grįžta čia vėl ir vėl?..

Skaityti daugiau...

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.