Smaller Default Larger

Kur dovanas renkasi Kalėdų Senelis?

morgueFile.comViskas prasidėjo nuo asmeninės „Mamos ir Tėčio“ patirties, rašant apie Kubiko rubą. Jeigu tai įdomu ir dideliems, ir mažiems, tai gal yra ir daugiau tokių paslaptingų, tačiau įtraukiančių žaislų. O juk artėjant gražiausiai metų šventei, Šv. Kalėdoms, kiekvienoje šeimoje girdisi vaikų vis dažniau užduodamas klausimas: „Ką šiemet man padovanos Kalėdų Senelis?“ Mama, tėti, ar jūs jau žinote, ką gaus jūsų atžala per šias Kalėdas? Jei ne, siūlome apsilankyti „Galvosūkių pasaulyje“, vietoje, kurioje dovanas geba išsirinkti net pats Kalėdų Senelis. Čia apsilankė ir „Mama ir Tėtis“, ieškodami neįprastų bei įdomių žaislų savo mažiesiems.

 

Šią žiemą parduotuvių tinklas „Galvosūkių pasaulis“ su savo ištikimiausiais klientais, tarp kurių yra ir Kalėdų Senelis, švęs jau penktąsias Šv. Kalėdas.Peršiuos penkerius metus klientų nuolat gausėja, nes, kaip teigia parduotuvių tinklo „Galvosūkių pasaulis“ direktorė Virginija Gelžinienė: „Žmonės mielai renkasi mūsų produkciją, kuri yra skirta ne tik vaikams, bet ir visai šeimai, draugams, kolegoms, be to, mūsų klientai žino, kad pas mus gali rasti tai, ko nėra kitur: tai ne tik išskirtiniai lauko, stalo ir loginiai žaidimai, įvairios dėlionės, įdomūs konstruktoriai, bet ir gausybė galvosūkių“. Tai mus itin sudomino, nes šeimą suartina ne tik svarbiausios metų šventės, bet ir bendra veikla, žaidimai kartu su vaikais, artimas bendravimas.

Apsidairę įsitikiname, kad net įnoringiausias klientas, apsilankęs „Galvosūkių pasaulio“ parduotuvėse, liks patenkintas, nes čia galės įsigyti tai, kas jam patinka. „Siekiant, kad klientai, įsigiję prekę, neliktų nusivylę, visose „Galvosūkių pasaulio“ parduotuvėse jiems siūloma išskirtinė galimybė – daugelį žaidimų galima išbandyti tuojau pat, parduotuvėje, prie specialiai tam paruoštų stalų, kur patyrę darbuotojai paaiškins visas žaidimų subtilybes ir padės išsirinkti kiekvienam patį tinkamiausią“, pasakoja Virginija.

Nereikia pamiršti, kad vaikams mokyklose bei darželiuose tenka nemenkas protinis krūvis, daug sudėtingų užduočių, kurias norint įveikti, reikia lavinti įvairius vaikų gebėjimus. Nudžiugome ir mes, nes „Galvosūkių pasaulio“ parduotuvėse galima įsigyti įvairių loginių žaidimų, kurie lavina vaikų motoriką, ugdo strateginį ir loginį mąstymą, taip pat atmintį, erdvės ir vaizdo suvokimą. Čia galite įsigyti žaidimų, skirtų įvairaus amžiaus vaikams: pradedant vienerių metukų kūdikiams skirtais žaislais ir baigiant paaugliams skirtais žaidimais, kuriuos gali žaisti ir suaugusieji. Visi šie žaidimai padeda tėvams užimti savo atžalas įdomia ir naudinga veikla.

V. Gelžinienė džiaugiasi, kad jų siūlomą produkciją jau įvertino ne tik tėveliai, bet ir ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei mokyklų vadovai. Anot jos, pedagogai teigia, kad šie žaidimai leidžia vaikams ne tik daryti tai, kas jiems itin patinka – žaisti, bet ir skatina vaiko vystymąsi, intelektinį tobulėjimą, lavina vaizduotę ir kūrybiškumą.

 

Nors pirmoji „Galvosūkių pasaulio“ parduotuvė atsivėrė tik 2007 metais, šiuo metu jos jau yra penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Parduotuvių tinklas plėtėsi didėjant žmonių poreikiams. Tai rodo, jog tėveliai vis atsakingiau žiūri į vaikų auginimą ir skatina mažuosius užsiimti kuo naudingesne, intelektualesne veikla, o ne tik kiurksoti ištisomis dienomis, įsispitrijus į televizoriaus ekraną. Taigi, šioms Kalėdoms „Galvosūkių pasaulio“ vadovė rekomenduoja įsigyti belgų kompanijos „SMART“ gaminius. Ši įmonė gamina ypač populiarius, aukštos kokybės medinius, plastikinius loginius žaidimus, kurie skirti vaikams jau nuo 2 metų, o šiais metais jau gali pasiūlyti ir magnetinius konstruktorius, kurie tinka ir 1 metukų mažyliams.

Dėl didelio dėmesio vaikų intelektinių įgūdžių formavimui dauguma „SMART“ žaidimų yra laimėję įvairių tarptautinių apdovanojimų – jie nuolat dalyvauja įvairiose parodose, kadangi tai yra pirmaujantys, lavinamojo pobūdžio žaidimų gamintojai.

Svarbiausia, kad žaislai būtų ne tik įdomūs vaikams, bet ir praktiški. Daugelis „SMART“ žaidimų pasižymi ypatinga savybe - jie puikiai tinka kelionėms. Žaidimų dalis galima susidėti į dėžutę arba į specialų maišelį, todėl juos galima pasiimti į kelionę arba tiesiog sudėti vaikui į krepšelį, kad jis galėtų nusinešti į darželį.

„SMART“ žaidimai aiškiai suskirstyti pagal amžiaus grupes, kad atitiktų vaikų gebėjimus. Mažiausiems skirti žaidimai lavina vaikų smulkiąją motoriką, moko pažinti spalvas, daiktų formas, o taip pat moko vaikus disciplinos, susikaupimo, kadangi vaikai viską turi dėlioti lygiai taip, kaip parodyta užduotėlėje. Žaidimams sudėtingėjant, nebelieka pradinio atkartojimo principo, taigi, jau yra lavinamas ne tik disciplinos laikymosi jausmas, tačiau ir erdvinis suvokimas, loginis mąstymas, atmintis. Kiekviename žaidime yra daug skirtingų lygių užduočių, kurios pareikalauja vis didesnių pastangų ir kartais tampa iššūkiu visai šeimai.

Beje, populiariausiems „SMART“ žaidimams yra išleisti papildymai. Įsigiję žaidimą, jūs gaunate vidutiniškai apie 48 užduotis. Tuo tarpu įsigijus papildymą su viena papildoma detale, jūs gaunate dar 60 užduočių. Taigi, taip įsigyjate naują žaidimą dvigubai pigiau.

Kadangi mes buvome labai smalsūs, šį tą norėjome išbandyti ir patys. Mums mielai sutiko padėti parduotuvės vadovė, leidusi prisiminti vaikystę, pasinerti į žaidimų pasaulį ir, žinoma, pažiūrėti, kuris gudresnis, kuris užduotį įveiks pirmas. Savo žiniomis pasidalinsime ir su Jumis. Štai keletas pačių populiariausių žaidimų, kuriuos „Galvosūkių pasaulis“ rekomenduoja jūsų vaikams:

Trucky 3

Tai žaidimas, kuris auga kartu su besivystančiais jūsų vaiko įgūdžiais. Mažyliai žaidžia su sunkvežimiukais, pripildydami juos ir vėl ištuštindami, stumdydami juos kaip paprastas žaislines mašinytes. Šiek tiek vyresni vaikai gali žaisti žaidimą keliaudami per 48 užduotėles, kurios po truputį vis sunkėja.

Castle Logix

Vaikai nuo trijų iki keturių metukų jau gali pradėti žaisti šį unikalų loginį žaidimą, kuriame yra septyni skirtingi mediniai bokšteliai ir kaladėlės, o iš viso jį sudaro 48 užduotys (nuo lengviausios iki sunkiausios). Džiaugėmės ir mes, kad sugebėjome įveikti sudėtingiausio lygio užduotį ir pastatyti pilį !

IQ puzzler

Loginis 2D ir 3D žaidimas, kuris vysto erdvinį vaikų suvokimą, lavina atmintį ir skatina dėmesio koncentraciją. Linksma žaisti tiek vienam, tiek su draugais. Loginis žaidimas ir jaunam, ir senam. Žaidimas labai kompaktiškas, todėl jį puikiai galima žaisti ir kelionėse.

Penguins on ice

Ar gali sudėti ledo lytis taip, kad jos visos tilptų ir kad visi pingviniukai būtų savo vietose? Tai labai linksmas loginis žaidimas su penkiomis formą keičiančiomis detalėmis, kurį sudaro net 60 įvairaus sudėtingumo užduočių.

Comouflage

Sudėk visas dalis taip, kad poliarinės meškos būtų sausumoje, o žuvys vandenyje. Tai unikalus žaidimas - galvosūkis, kurį sudaro šešios detalės su gyvūnais. 48 užduotys.

Anti-Virus

Priversk savo imuninę sistemą dirbti ir atsikratyk viruso, kol jis nepakenkė. Anti-Virus, tai smagus žaidimas-galvosūkis. Tikslas - išstumdyti detales taip, kad rastumėte virusui išėjimą. Detalės gali judėti ir po vieną, ir grupėmis. Penki sunkumo lygiai, 60 užduočių, kurios padės lavinti mąstymą.

Road Block

Gaudynės prasideda: užblokuok visus galimus pabėgimo kelius. Neleisk automobilių vagiui tavęs apgauti. Su 60 užduočių, Road Block‘as jums užtikrins valandų valandas linksmybių. Ar gali įsivaizduoti ir numatyti visų automobilių vietas, vos tik išvydęs užduotį? Kaip policininkų ir nusikaltėlių gaudynės filme, tik geriau!

Taigi, viską apžiūrėję, pakalbėję ir pasitarę, kaip tie kiškiai pasakoje, nusprendėme, kad su savo mažyliais grįšime čia dar ne kartą. Smagu, kai žaisti gali visa šeima.


"Mama ir tėtis" inf.

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.