Smaller Default Larger

10 idėjų, ką padovanoti mylimam vyrui

morgueFile.comNa kiek gi galima vyrams pirkti skutimosi priemones, kaklaryšius, šalikus ar kvepalus? Aštrius daiktus, kaip žinome, dovanoti pavojinga, iš kaklaryšių kailinių nepasiūsi, o tualetinio vandens buteliukai išrikiuoti lyg kokteilių bare. Dažnai moterys tvirtina, kad vyrams įtikti gana sunku. Pateikiame 10 puikių dovanų variantų, kurios, tikimės, nustebins jūsų išrinktąjį.

 

1.       Jei jis „dalyvauja“ visose per televizorių rodomose sporto rungtynėse ir yra nepakeičiamas čempionas ant mėgiamos sportinės pakylos – sofos...

...padovanokite jam spalvingus ir patogius sportbačius. Tikėtina, jog tai jį įkvėps neilgai bėgimo trasai aplink namą. Kad ir vien dėl to, jog išbandytų naują apavą ar pasipuikuotų prieš kaimynus. Nuo tokio bėgimo iki neilgų distancijų įveikimo kartą per savaitę – vos keli žingsniai.

 

2.       Jei jis – amžinas kūdikis ir dažnai pavargsta nuo kasdieninių pareigų...

...nupirkite jam gerą futbolo kamuolį. O dėl to, kaip surasti bendraminčių ar laiko pažaisti futbolą, jūs jau galite nesukti galvos. Jį matysite rečiau, tačiau jis taps žymiai stipresnis fiziškai, aktyvesnis ir nebereikš nepasitenkinimo.

 

3.       Jei jis – itin didelis gurmanas ir nuolat kritikuoja jūsų gamintus patiekalus...

...nupirkite jam vieną ar kelis egzotinius vaisius. Gali užtekt ir paprasto ananaso. Šis vaisius – bromelinių šeimos atstovas, o bromelinas skaido baltymus. Tai labai svarbu mėgstantiems gausiai ir sočiai pavalgyti. Jei leidžia piniginė, galite rinktis kitus variantus. Geltonos lyg vaškinės žvaigždutės karambolos drauge su ryškiai oranžiniais kinkanais bei melionu patenkins net išrankiausią skonį. Dauguma tropinių vaisių turtingi mikroelementų ir vitaminų, kurie stiprina imunitetą bei potenciją, o tai tikrai patiks vyriškiui.

 

4.       Jeigu jis dievina savo automobilį ir jam skiria daugiau dėmesio nei kitiems pasaulyje...

...nepašykštėkite ir padovanokite jam naujus sėdynių užvalkalus, žiemines padangas ar galų gale – itin modernų stiklų gremžtuką. Jis turbūt tikrai įvertins jūsų pastangas, nes rūpestis dėl automobilio aukština jo vyrišką savivertę. Nepamirškite: automobilis šiuolaikiniam vyrui pakeičia arklį, kuriuo naudojosi jo tolimasis protėvis.

 

5.       Jeigu kartu jūs praleidžiate nepakankamai laiko...

...padovanokite jam skoningai įrėmintą pačią gražiausią savo nuotrauką. Kaip teigia psichologai, žiūrėjimas į mylimą bei patrauklų veidą ne tik gerina savijautą, bet ir padeda į kraują išsiskirti malonumo hormonams.

 

6.       Jei jis beveik visą laiką praleidžia darbe ir jam nelieka laiko šeimai...

...išrinkite jaukų, patogų frotinį chalatą. Apsisiautęs juo namuose vyras greičiau pamirš stresines akimirkas ir pajaus ramybę bei atsipalaiduos namų aplinkoje.

 

7.       Jeigu jis pervargęs ir svajoja apie vasariškas atostogas dviese...

...nupirkite jam nardymo kaukę bei plaukmenis, nors iki atostogų likęs dar visas pusmetis. Žiūrėdamas į šią dovaną jis nuolat galvos apie tai, jog jo laukia malonios akimirkos ir nuo šių minčių pagerės nuotaika.

 

8.       Jeigu jis valgo ir miega tik prie kompiuterio, o su visais bendrauja elektroniniais laiškais...

...o jums neužtenka pinigų monitoriui, naujai vaizdo plokštei ar paskutinio modelio modemui, padovanokite savam vyriškiui bent kompiuterinės pelės kilimėlį arba nusiųskite virtualų sveikinimą. Galbūt nors taip jus atsimins?

 

9.       Jei jūsų sutuoktinis – itin išsiblaškęs ir dažnai pamiršta svarbius dalykus...

...padovanokite jam augintinį: šuniuką, katinėlį ar akvariumą su žuvelėmis, kuriais jam tektų rūpintis. Tai padeda susikoncentruoti, mažina stresą bei skatina iš anksto planuotis darbotvarkę.

 

10.    Jei jūsų mylimas vyras itin rūpinasi dėl savo sveikatos būklės ir pergyvena, jog „iškeliauja“ jaunystė...

... įteikite jam svarstykles – tegu kasdien sveriasi ir pats įsitikina, kad jis vis dar puikios formos. O jeigu taip nėra ir rodyklė rodo vis daugiau, reikėtų susirūpinti – juk apkūnūs vyrai iš tikrųjų greičiau sensta, jiems dažniau gresia infarktas ir insultas.

 

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.