Smaller Default Larger

Katėms pavojingi produktai

morgueFile.comKatės – mėsėdžiai gyvūnai, kurių dantys ir žarnynas labiau pritaikyti maitintis mėsa. Taigi ne visi maisto produktai, kurie skanūs ir naudingi mums, tinka ir mūsų augintinėms, o kai kurie jų gali sukelti ir labai rimtų sveikatos negalavimų. psaugokite savo augintinius nuo kenksmingų ir pavojingų maisto produktų, laikydami juos saugioje ir nepasiekiamoje vietoje. Jei kada šėrėte savo katę vienu iš pavojingų produktų ir ji neapsinuodijo, tai dar nereiškia, kad tas produktas nepakenkė. Kai kurie pavojingi produktai linkę kauptis organizme.

Skaityti daugiau...

Sibiro katės

Sibiro katė – viena didžiausių naminių kačių. Kaip ir dera katei, kuri išgyveno atšiaurų Sibiro klimatą, ji turi ilgo ir tankaus plauko, geromis izoliacinėmis savybėmis pasižyminčius, vandeniui atsparius „kailinius“. Nuo šalčio saugo tankus poplaukis, prieš šaltąjį metų sezoną tampantis dar tankesnis. Prie įspūdingų kailinių puikiai dera ir vešli uodega, grožiu drąsiai galinti konkuruoti su pūstauodegės lapės. Tvirta, didžiulė, bet tuo pat metu – grakšti ir elegantiška. Visa savo povyza Sibiro katė spinduliuoja laukinę dvasią.

Skaityti daugiau...

Vipetai

Vipetai, dar vadinami anglų kurtais, kildinami iš Anglijos. Mažesnieji kurtų giminaičiai laikyti valstiečių ir darbininkų klasės, neišgalėjusios auginti dižiųjų kurtų – greihaundų, šunimis. Jų šeimininkai pramogaudavo rengdami vipetų lenktynes, triušių gaudymo varžybas. Šunų lenktynės atstodavo aukštesniųjų klasių atstovų mėgstamas žirgų lenktynes, todėl šios veislės šunys imti vadinti vargšų lenktyniniais žirgais. Tokie „žirgai“, pasiekiantys 45-55 km/h greitį, lenktynių žiūrovams leisdavo mėgautis tikrai puikiu reginiu.

Skaityti daugiau...

Burmos katės

Burmos kačių mylėtojai tvirtina, kad jų augintinės yra išskirtinai protingos ir sumanios, be galo mėgsta draugiją ir yra vienos prieraišiausių kačių. Nors šios veislės atstovės yra tvirto sudėjimo ir raumeningos, neįmanoma būtų nepa-stebėti jų išvaizdoje slypinčios elegancijos. Šios trumpo, prigludusio ir žvilgaus kailio trumpaplaukės yra nepaprastai grakščios.  Burmos katės nėra stambios, jų kūnas – vidutinio dydžio, tačiau tikrai apstulbsite pabandę šios veislės katę pakelti. Dėl puikiai išvystyto raumenyno, jos pasižymi neįprastai dideliu svoriu.

Skaityti daugiau...

Bigliai

Biglių kilmės istoriją skirtingi šaltiniai pasakoja nevienodai. Sutariama dėl vieno – bigliai yra medžiokliniai šunys, puikia uosle pasižymėję skalikai, pasitarnaudavę nestambių gyvūnų medžioklėje. Apie panašios išvaizdos ir paskirties šunis užsimenama dar senovės Graikijos raštuose, kalbama Anglijos aristokratų gyvenimo aprašymuose. Veislės vardo reikšmė aiškinama įvairiai, siejant su senovės kalbų žodžiais, daugeliu atvejų reiškiančiais „mažas“, taip pat – „skalyti“, „uostinėti“. Pirmojoje parodoje bigliai dalyvavo XIX amžiaus pabaigoje, netrukus buvo įkurtas ir veislės mylėtojų klubas. Po pasaulinių karų metu grėsusio išnykimo veislė atgaivinta ir ypatingai pamėgta tik XX amžiaus pabaigoje.

Skaityti daugiau...

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.