Smaller Default Larger

Depiliacija namuose. Pliusai ir minusai

photl.comNuo kūno šalinti nepageidaujamus plaukelius bandyta jau senų senovėje. Teigiama, kad įvairiomis priemonėmis prieš juos kovojo ir Kleopatra bei Nefertitė. Šiandien procedūrų ir priemonių, padedančių atsikratyti nepageidaujamų plaukelių, yra tiek daug, kad tinkamai pasirinkti tikrai nelengva. Depiliacija vašku, cukraus pasta ar jos derinys su enzimų terapija, lazeris, seniai įprastas skutimasis ar plaukelius šalinantys kremai bei putos. Kokios depiliavimo namuose priemonės populiariausios? Kokie jų pliusai ir minusai? Kuri iš jų geriausia?

Skaityti daugiau...

Leiskime vaikui ieškoti savojo stiliaus

Diana Rūta Stankevičienė – viena tituluočiausių vaikų mados kūrėjų Lietuvoje, jos kolekcijos pelnė jau ne vieną diplomą respublikiniuose ir tarp- tautiniuose vaikų mados konkursuose. Dizainerė kūrė sceninį įvaizdį grupėms „Saulės vaikai“, „Cacos“, dirbo su grupe „Linksmasis Do“, šokio teatru „Gijelė“. Su ja kalbamės apie vaikų, paauglių madą bei tėvų įtaką stiliaus ugdymui. „Noras kurti vaikams kilo augant kartu su savo atžalomis (dizainerė augina 2 sūnus – aut. pastaba). Bendraudama su mažaisiais ir siūdama sukneles mergaitėms, save realizavau 100 procentų. Džiaugiuosi šiuo kūrybiniu savo periodu“, - sako dizainerė.

Skaityti daugiau...

Mažas spuogelis - ne didžiausia pasaulio bėda

Paauglystė – vienas gražiausių, bet sykiu ir sudėtingiausių gyvenimo laikotarpių. Nepaisant įvairių rūpesčių dėl mokslų, draugų, meilės ir nesuprantančių tėvų, paauglius kamuoja dar ir spuogai. Spuogai, t.y. aknė – itin dažna problema. Mat paauglystės metais vyriškųjų hormonų (androgenų) lygis tiek berniukų, tiek mergaičių organizme pakyla. To pasekmė – riebalinių liaukų padidėjimas ir paspartėjęs riebalų išsiskyrimas. Nemažą įtaką odos būklei tui ir poilsio kokybė bei mityba. Apie spuogų atsiradimo priežastis ir kovos su jais būdus plačiau kalbamės su kosmetike Jovita Rastene. 

Skaityti daugiau...

Coco Chanel: kodėl ji niekada neišeis iš mados

Apie jokią kitą mados pasaulio asmenybę nėra prikurta tiek legendų, kiek jų yra apie Coco Chanel. Ji pati mokėjo meistriškai kurti savo legendą: kai kuriuos biografijos faktus taip pagražindavo, kad net artimiausi draugai nesuprasdavo, ji kalba rimtai ar juokauja. Kaip paaiškėjo, ji slėpė netgi savo amžių. Ir nė už ką gyvenime nebūtų prisipažinusi, kad tėvas ją paliko. „Ji išgalvojo viską – šeimą, biografiją, gimimo datą ir netgi vardą“, – apie Coco Chanel yra pasakęs Salvadoras Dali. Tačiau juk paslaptys visuomet traukia, tiesa?

Skaityti daugiau...

Kasdieninė vyrų odos priežiūra

Iki šiol vyrauja keistas požiūris, kad vyrams nereikia savęs prisižiūrėti – dažnam jų užtenka tik kasdieninių higienos priemonių. Jei garsiai pasakysite, kad naudojate kremą arba skutatės pažastis (o pakėlus rankas vasaros metu tai akivaizdu – juk ten nieko nėra!), visi vienu ypu nutars, jog esate netradicinės orientacijos ar pan. Tad neretas daugiau savimi besirūpinantis vyrukas vis dar slepia „slaptas operacijas“ vonios kambaryje, kuomet pašalina visus nereikalingus plaukelius; vogčiomis nugvelbia žmonos ar draugužės kremo odos tempimo jausmui nuraminti (ir, aišku, renkasi tą, už kurį jo brangioji drebančiomis rankomis paklojo nemenką sumelę!..) bei daro dar bala žino ką, kad tik būtų patrauklesni.

Skaityti daugiau...

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.