Smaller Default Larger

Patarimai vyrams. KAIP PRISIJAUKINTI MADĄ?

Subrendę dizainerės patarimai suaugusiems vyrams!

 

 

 

 

 

·          Palikite šį niekingą rūpestį savo gerai apmokamiems stilistams ir dizaineriams. Jei tokių neturite, skaitykite toliau.

·          Negalvokite apie madą per daug, nes jūs jos niekada nesuprasite! Ir tai reiškia, kad esate normalus.

·          Nebandykite kopijuoti pižonų. Puoštis - jų pašaukimas.

·          Už drabužius reikia mokėti! Pataupykit atlyginimo dalį aprangos atnaujinimui du kartus per metus. Tai neišvengiama taip pat, kaip išlaidos kurui, alui, internetui, šildymui.

·          Rūbai neperkami visam gyvenimui – čia jums ne salos, vilos ir net ne automobiliai.

·          Išsirinkite keletą patikimų (t.y. daug metų dirbančių, nekeičiančių stiliaus, tam tikro mados namų vardo) ir jums tinkamų parduotuvių. Ten visada rasite svarbiausias stiliaus linijas – klasikinę ir laisvalaikio. Aprangos ašį (klasikinį darbo kostiumą, porą marškinių, laisvalaikio leidimui skirtą švarką, džinsus, megztinį ar džemperį ir paltą) turi sudaryti komplektai iš pasirinktų brandinių parduotuvių.

·          Likusi aprangos dalis gali būti sukomplektuota iš pigesnių, bet stilistiškai tinkamų drabužių. Tokių drabužių išsirinkimas panašus į pigesnių automobilinių detalių paiešką – nedaug kas užsakinėja savo automobiliui „Mersedes“ naujas detales, bet „Golf‘o“ dalių irgi nenaudoja.

·          Rinkdamiesi drabužius, naudokitės žmonos pagalba - jai ne tas pats, kaip jūs atrodote ir ji turi uoslę, ieškodama išpardavimų.

·          Prieš pradėdami rūpintis spalvų derme bei stiliumi, pasirūpinkite svarbiausiu dalyku: kad jūsų rūbai būtų nenublukusių spalvų, švarūs, tinkamo jums dydžio  (niekur nekabotų ir nieko neveržtų). Pasitikrinkite: jei nešiojate striukę tris sezonus ir jos dar nei karto nevalėte - jūsų bendradarbių kolektyvas tai užuodžia. (Ir neklauskite to pavaldinių, paklauskite viršininkės).

·          Dauguma vyrų atspalvius skiria prasčiau nei moterys (tačiau yra garsiausi tapytojai). Tad jei visai pasimetėte derindami aprangos spalvas - daug nevarkite – rinkitės ne daugiau kaip dvi klasikines vyriškas spalvas ir laisvai jomis manipuliuokite. Tonų gali būti daugiau. Tai reiškia, kad ta pati spalva gali būti ir šviesesnio, ir tamsesnio atspalvio. Pavyzdžiui, kai maišote dažus sienų dažymui, norėdami pašviesinti spalvą pilate baltų dažų. Jei įpilsite geltonų – sienos irgi pašviesės, bet pasikeis ir atspalvis.

·          Nebijokite ryškių spalvų akcentų, bet geriausia rinktis ką nors vieną: šaliką, pirštines, batus, rankinę ar kepurę.

·          Stori, vilnoniai, spalvingi šalikai žiemą gelbės nuo šalčio ir „cepelino“ įvaizdžio.

·          Pasitikėkite pasirinktu mados vardu. Ten pluša šimtai dizainerių, kurie užtikrins jūsų šiuolaikišką įvaizdį. Tačiau matuodamiesi parduotuvėje drabužius, patys įsitikinkite, kad iš nugaros rūbas taip pat gerai guli, kaip ir iš priekio. Neklauskite patarimo jaunučių pardavėjų – joms ir Johnny Depp‘as tik „naudinga iškasena“.

·          Su netvarkinga avalyne niekada neatrodysite gerai. Atsikratykite nusidėvėjusių ir suplyšusių batų.

·          Geras plaukų kirpimas svarbesnis vyrams nei moterims  – jis visada matomas,  nes jūs dažniausiai negalite susisukti kuodelių.  Ne taip baisu išlindęs švarkas iš po sportinės striukės, kaip beformė vakarykštė šukuosena.

                                                                            

Dizainerė Renata Maldutienė

 

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.