Smaller Default Larger

Sustabdyta svarbi akimirka – ypatinguose rėmeliuose

morgueFile.comAtrodo, baigėte remontą, sustatėte baldus, pakabinote šviestuvus ir vis dėl to kažko namuose trūksta. Tos galutinės, pagrindinės kibirkštėlės, galinčios paversti interjerą ryškiu ir pabaigtu. Šiuo atveju puikiausiai tiktų meniškos fotografijos. Sustabdyta gyvenimo akimirka, jei ji verta nuotraukos, privalo puikuotis pačiuose ypatingiausiuose rėmeliuose. Iš jų žvelgiančios mylimo žmogaus akys, nostalgiškai miela vaikystės šventė ar sielai artimas tolimosios šalies peizažas gali kasdien būti šalia jūsų.

Skaityti daugiau...

Padangos šeimos automobiliui. Kaip pasirinkti tinkamas?

morgueFile.comVairuojantiems tėvams itin svarbu reguliariai sekti savo automobilių techninę būklę: juk juose veža brangiausią savo turtą – šeimą. Šeimos automobilis tiesiog privalo būti saugus. Vienas svarbiausių kriterijų, vertinant automobilio saugumą – padangos, jų būklė. Labai svarbu, kad padangos atitiktų ne tik transporto priemonę, bet ir vairavimo ypatybes. Kokiu greičiu važinėjate, kaip dažnai tenka vežti keleivių, krovinių, kokiais keliais važinėjate, kokiu tempu, oro sąlygomis? Tik įvertinus šiuos dalykus, galima parinkti saugiausią padangų tipą jūsų automobiliui. Kuo vienos padangos skiriasi nuo kitų, kaip išsirinkti šeimos automobiliui tinkamiausias, pataria „Autokamera“ specialistai.

Skaityti daugiau...

Naujos statybos būstas – tinkamiausias pasirinkimas šeimai?

morgueFile.comNekilnojamojo turto paslaugų bendrovės „Ober-Haus“ duomenimis, praėjusiais metais penkiuose didžiausiuose šalies miestuose tiesiogiai iš statytojų buvo nupirkta arba rezervuota per 2060 naujos statybos butų jau pastatytuose ir statomuose daugiabučiuose namuose. Tai yra 29% daugiau, nei jų buvo realizuota 2011-aisiais. Susidomėjimas naujos statybos būstu bei įvykdytų sandorių skaičius ir toliau stabiliai auga. Aktyviausiai naujais projektais domisi jaunos poros ir šeimos. Kokios priežastys nulemia apsisprendimą įsigyti naujos statybos butą ir į ką daugiausia dėmesio, rinkdamiesi būstą, kreipia jaunieji tėveliai?

Skaityti daugiau...

Aromaterapija pilnavertiškų vaikų ir tėvų santykių puoselėjimui

morgueFile.comEteriniai aliejai yra pati augalo „esmė“ (angl. „essential oil“), pati augalo siela. Gamta pasirūpino, kad mums būtų prieinama tokia medžiaga, kuri ne tik efektyviai ir švelniai padeda gydyti įvairiausias ligas ir susirgimus, bet turi ypatingą poveikį ir mūsų emocinėms būsenoms. Žmogaus uoslė sukurta taip, kad kvapas patenka iškart ten, kur „gyvena“ emocijos ir prisiminimai. Aromatinės molekulės stimuliuoja atitinkamus nervus, todėl eterinių aliejų poveikis yra toks greitas ir efektyvus. Beje, gamta pasirūpino dar ir ekonomiškumu – tereikia vos kelių lašelių, o dažnai vienas eterinis aliejus gali atlikti daugybę skirtingų funkcijų.

Skaityti daugiau...

Ar vaikams skirti žaislai yra saugūs?

Artėjant kalėdinėms ir naujametinėms šventėms Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus vedėja Daiva Žeromskienė pataria tėvams bei seneliams, kaip išsirinkti saugų žaislą savo vaikams, anūkams ir kokie žaislai kelia riziką sveikatai. Atsakome į aktualius klausimus: kokių žaislų vaikams nereikėtų pirkti, kokie pagrindiniai pavojai slypi kenksminguose žaisluose, kokios cheminės medžiagos žaisluose kelia grėsmę vaikų sveikatai, į ką atkreipti dėmesį perkant žaislus vaikams.

Skaityti daugiau...

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.