Smaller Default Larger

8 kambariniai augalai, kurių energija stipriausia

Augalai teikia mums jėgų, kurių negalime matyti ar išmatuoti, tačiau jos virsta konkrečia energija – džiaugsmu ir gera savijauta. Remdamiesi E.K. Hoffmann knyga „Kambarinių augalų energija“, vardijame aštuonis kambarinius augalus, kurių energija stipriausia.

 

Bambukas (Bambusa vulgaris)

Rūpinasi nuostabia namų energija, kuri paveikia žmones ir gyvūnus. Jo energetiniai virpesiai labai subtilūs ir aukšti, todėl bambukas skatina kūrybiškumą ir didina jautrumą.

 

 

 

Kuokštinis chlorofilas (chlorophytum comosum)

Puikiai surenka gyvenamosios aplinkos nuodus, įsikrausčius į naują butą ar namą spinduliuoja gerą nuotaiką, blogą energiją paverčia gera ir yra nuostabus gyvybinių jėgų šaltinis.

 

 

 

Gebenė lipikė (hedera helix)

Lengvai prižiūrimas augalas. Energija nukreipta į viršų, ji srūva nuolat, „uždega“ veikti. Gebenės energija visiškai teigiama ir padeda žmonėms rasti išeitį iš pačių kebliausių situacijų.

 

 

 

Oncidium papilio

Šis augalas yra flirto meistras, ypač mylimas moterų. Jis stiprina pasitikėjimą savimi, gebėjimą realizuoti save bei skatina atvirumą kitiems žmonėms iki erotinio kontakto.

 

 

 

Citrinmedis (citrus)

Šis medelis labai maloniai kvepia ir ištisus metus žydi, žaliuoja ir veda vaisius. Jis pripildo kambarį džiugesio, geros nuotaikos ir gyvenimo džiaugsmo. Citrinmedžio energija neigiamus virpesius pakeičia teigiamais.

 

 

 

Dracena

Dracenos energetiniai virpesiai labai malonūs žmogui. Ji yra absoliutus energijos teikėjas, kuris nuolat atiduoda energiją, kaip fontanas trykštančią į viršų. Gerai absorbuoja kenksmingas chemines medžiagas.

 

 

 

Inkstapapartis (nephrolepis)

Šis augalas nervų sistemą veikia kaip švarinantis filtras. Ypač tinka žmonėms, dirbantiems intensyvų protinį darbą ir priverstiems prisitaikyti kolektyve.

 

 

 

Kininė rožė (rosa chinensis)

Ši gėlė atveria mūsų širdis. Jos energetiniai virpesiai subtiliausi ir aukščiausiai iš visų gėlių, tačiau tik tuomet, kai ji žydi. Ši rožė skatina draugišką meilę gyvūnams ir žmonėms.

 

 

 

Parengta pagal E.K. Hoffmann knygą „Kambarinių augalų energija“

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.