Smaller Default Larger

Sustabdyta svarbi akimirka – ypatinguose rėmeliuose

morgueFile.comAtrodo, baigėte remontą, sustatėte baldus, pakabinote šviestuvus ir vis dėl to kažko namuose trūksta. Tos galutinės, pagrindinės kibirkštėlės, galinčios paversti interjerą ryškiu ir pabaigtu. Šiuo atveju puikiausiai tiktų meniškos fotografijos. Sustabdyta gyvenimo akimirka, jei ji verta nuotraukos, privalo puikuotis pačiuose ypatingiausiuose rėmeliuose. Iš jų žvelgiančios mylimo žmogaus akys, nostalgiškai miela vaikystės šventė ar sielai artimas tolimosios šalies peizažas gali kasdien būti šalia jūsų.

Metaliniuose, veidrodiniuose, mediniuose nuotraukų rėmeliuose telpa ištisa šeimos istorija. O kartu tai – interjero detalės, kuriančios tik jūsų namams būdingą savitą charakterį. Į puošnius ir grakščius rėmelius mėgstama dėti tas fotografijas, kurios džiugina akis, įkvepia džiugių minčių ir atsiminimų. Rėmeliuose puikuojasi ne tik fotografijos, bet ir piešti ar siuvinėti paveikslėliai, aplikacijos bei kompozicijos iš džiovintų gėlių, originalūs vaikų piešiniai.

Nedideles nuotraukas patogiausia žiūrėti 1 m atstumu, o išdėstyti jas geriausia truputį žemiau akių lygio. Didesnes fotografijas kabinkite taip, kad į jas žiūrėtumėte iš kelių metrų atstumo. Būtent jos gali pasitarnauti norint sumažinti kambario dydį. Kabinant nuotraukas su rėmeliais ant sienų, galite rinktis įvairiausius variantus: vertikaliomis ar horizontaliomis eilėmis, komponuojant jas ratu ir pan.

Fotografijų spalvinė gama turi atitikti supančio interjero atspalvius. Pavyzdžiui, klasikinio stiliaus patalpoje su medienos spalvų sienomis puikiai žiūrėsis fotografijos švelniai rausvais ar kavos atspalvio tonais. Tokiu būdu sustiprės jaukumo, ramybės, namų šilumos jausmas. Šiuolaikiškai madingame interjere, pasižyminčiame švelniu šaltumu, ryškiai raudonos ar geltonos fotografijos taps traukos bei dėmesio objektu, o tuo pačiu sustiprins veržimosi į priekį, spartaus gyvenimo ritmo, praeities veržimosi į dabartį idėjas.

Fotografijų tema nė kiek ne mažiau svarbi nei spalva.Vaizdas jose turi atitikti esminę interjero temą, papildyti ir netgi ją praturtinti. Sakykime, jei patalpoje dominuoja rytietiški motyvai, ten visiškai nederės šiuolaikinės autostrados ar Manheteno vaizdas, tačiau žavingai atrodys dykumos ar kalnų nuotraukos. Valgomajame ar virtuvėje tinka natiurmortai, o svetainėje – peizažai.

Tinkamai parinktos ir pritaikytos nuotraukos įpūs į namus gaivos ir originalumo, išryškins į namų kūrimą sudėtas idėjas bei jausmus. Nepalikite dulkėti prisiminimų ir suteikite jiems antrą gyvenimą!

Parengė „Mama ir Tėtis“

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.