Smaller Default Larger

Burnos higiena

Visi norime sveikų, baltų dantukų, tačiau burna yra vienas didžiausių mikrobų ir bakterijų šaltinių, skatinantis apnašų ir ėduonies atsiradimą. Jeigu taip atsitinka, einame pas odontologą, o ten, taisydami dantis, išleidžiame nemažai pinigėlių. Kad taip neatsitiktų, nuolatinė burnos higienos priežiūra yra geriausias būdas turėti sveikus dantis, nesuploninus piniginės. Naudojame dantų šepetėlius, įvairias dantų pastas, skalavimo skysčius, higieninius siūlus, dantų krapštukus ir kitas priemones. Jeigu jas tinkamai naudosime, palaikysime gerą burnos higieną, nes bus pašalinami maisto likučiai, dantų apnašos, nesusidarys dantų akmenys. Dėl geros burnos higienos priežiūros pagerės ir viso organizmo savijauta.

Kaip prižiūrėti dantis, buvome mokomi nuo pat vaikystės. Dantukus valyti reikia ryte ir vakare, prieš miegą. Norint, kad dantų tarpuose neliktų maisto likučių, naudojamės dantų siūlais arba specialiais dantų krapštukais. Na, o skalavimo priemonės dažniausiai naudojamos pavalgius. Kad ir kiek daug būtų įvairiausių priemonių burnos higienai gerinti, pagrindinės yra dantų šepetėlis ir dantų pasta. Tačiau, ar visada esame  patenkinti jų kokybe?

 

Naujiena

Vis dažniau girdime apie aukso ir sidabro dalelių naudą žmogui. Turbūt todėl su tokiomis dalelėmis jau gaminami dantų šepetėliai bei pastos. Šios priemonės skirtos kokybiškai dantų priežiūrai. Visos dantų pastos sukurtos derinant naujausias gamybos technologijas ir Rytų medicinos tradicijas. Dantų šepetėliai yra su nekenksmingu organizmui sidabru arba auksu, todėl sunaikinama iki 99,9 % visų bakterijų, kurios kaupiasi ant šepetėlių šerelių. Dėl šios priežasties tokius šepetėlius galima naudoti ilgiau, nei įprastus.

 

Kuo ypatingi dantų šepetėliai su sidabro ir aukso dalelėmis?

Valant dantis paprastu šepetėliu, ant jo šerelių kaupiasi milijonai bakterijų, kurios ardo dantų emalį, sukelia dantenų uždegimą. Naudojant šepetėlį su sidabro ar aukso dalelėmis, praėjus 2 - 4 valandoms po dantų valymo, aptinkama iki 99,9 % mažiau bakterijų ant šepetėlio šerelių. Tai įrodyta klinikiniais tyrimais. Šerelių technologija yra dvejopa: viršutiniai – su plonais ir švelniai nusmailintais šereliais, todėl giliai prasiskverbia į sunkiai įprastais dantų šepetėliais pasiekiamas tarpdančių vietas. Apatiniai šereliai yra suapvalinti, todėl puikiai valo dantų emalį, jo nepažeisdami. Valant dantis tokiais šepetėliais, gerinama kraujo apytaka, masažuojamos dantenos, stiprinamas burnos ertmės atsparumas infekcijoms bei palaikomas ilgalaikis švaros ir gaivos pojūtis. Jų kotelis yra ergonomiškas ir neslidus, pagamintas iš natūralios gumos, todėl, valant dantis, užtikrinama judesių kontrolė.

Šepetėlių šereliuose esančios sidabro ir aukso nanodalelės yra 5-50 nm (10-9 metro) dydžio. Itin didelis nanodalelių tūrio ir paviršiaus ploto santykis lemia ypatingą nanodalelių aktyvumą, todėl šie unikalūs šepetėliai padeda efektyviau nuvalyti net ir sunkiausiai įveikiamas apnašas. Nanodalelės užpildo mikroskopinius dantų įtrūkimus, švelniai poliruoja danties paviršių, kuris tampa slidus ir nepatogus bakterijoms. Dėl šios priežasties bakterijos nesugeba prisitvirtinti prie dantų, kurie ilgai išlieka švarūs ir blizga.

Dantų šepetėliai būna vidutinio minkštumo ir minkšti:

Vidutinio minkštumo dantų šepetėlis su sidabro nanodalelėmis. Skirtas kasdieninei dantų priežiūrai.

Vidutinio minkštumo dantų šepetėlis su aukso nanodalelėmis. Skirtas kasdieninei dantų priežiūrai.

Minkštas dantų šepetėlis su sidabro nanodalelėmis. Skirtas turintiems jautrius dantis ir kamuojamiems dantenų ligų.

Minkštas dantų šepetėlis su sidabro nanodalelėmis. Skirtas vaikams nuo 6 metų ir nešiojantiems dantų kabes.

 

Dantų pasta su sidabru

Tokia dantų pasta naikina bakterijas, sukeliančias ligas. Dėl to ji apsaugo nuo dantų apnašų susidarymo, akmenų formavimosi ar ėduonies. Taip pat ji naikina blogą burnos kvapą bei sugrąžina natūralų dantų emalio baltumą. Dantų pastą su sidabru turėtų naudoti tie, kurie mėgsta dantis dažančius gėrimus: kavą, arbatą, raudonąjį vyną. Taip pat ji tinkama tiems, kurie rūko ar nori išvengti dantenų ligų. Jeigu buvo atlikta dantų akmenų šalinimo procedūra, tokia pasta – geriausia priemonė.

Šioje pastoje yra natūralus alijošiaus raminamojo gelio, vitamino E, žaliosios arbatos, obuolio ekstraktų, greipfruto sėklų ekstrakto, veikiančių antibakteriškai, bei pipirmėtės, kuri suteikia natūralų ir gaivų skonį.

 

Dantų pasta su auksu

Dantų pasta su auksu puikiai naikina blogą burnos kvapą, saugo nuo ėduonies, nuo dantenų ligų (gingivito, periodontito). Taip pat ji sugrąžina natūralų dantų emalio baltumą. Šią dantų pastą turėtų naudoti tie, kurių silpni dantys ar turi žaizdelių burnos ertmėje, nori išvengti dantų ir dantenų ligų. Sudėtyje yra 99,9 % grynumo aukso, skatinančio minkštųjų audinių regeneraciją ir jų gijimą, chitozano, kuris apsaugo nuo žalingo rūgščių poveikio, žaliosios arbatos ekstrakto bei pipirmėtės.

 

Parengė Justė Šovinytė

Komentuok

Free and Commercial Modules by Kasey Moore.